• Autor
    Odp.
  • Jollanta
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    ja pierwszy raz „odbyłam” bo nie moge nazwac tego przezyciem (to była czynnożć, nawet żadnej przyjemnożci mi to nie sprawiło dobrze że szybko się skończyło)…jak miałam lat…hmm…chyba 21…no jak na obecne CZASY to uuuuuuuuuuu stara byłam he he…

    a pierwszy raz ten własciwy miałam w wieku lat 22…z moim obecnym chłopakiem…no prawie 3 lata temu…z nim było inaczej…kochałam go i najwiekszą przyjemnożć sprawiało mi to że byliżmy razem tak blisko…to było najwspanialsze…to jest dla mnie sens tego wszystkiego a nie czysta fizycznożć

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    18 lat i 9 miesięcy do dziż jesteżmy razem i mamy córeczkę 🙂

    reeversed
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    a ja mialam prawie 18. Moj partner był prawiczkiem wiec do tej pory smiejemy sie z tego jak to masakrycznie musialo wygladac:D

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja mialam 18-jakos tak dokladnie nie pamietam-i dobrze zawsze chcialam o tym zapomniec!

    Nie bylo fajnie-chlopak nie ten 🙁

    mala czarna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Niecałe 18 lat 😉

    Nifares
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    24 :/ ccholerka oprócz Ołóweczka to chyba najstarsza jestem :/ ale wczeżniej nie czułam pociągu albo … faceci jacyż do d*** mnie otaczali 😀 Zawsze miałam adoratorów ale każdy z nich taki grzeczny był wobec mnie Zaprosić do domu mamie pokazać, odprowadzić na 22 do domu Jeden mi się kiedyż spodobał tak ufffffff do dziż go wspominam 😀 i miałam ochotę na duużp 😳 ale stwierdził, że jestem wspaniała porządną kobietą i nie chce mnie wykorzystać ze powinnam czekac na prawdziwą milosc a on się do takiej nie nadaje (przeszedł sporo – jego eks usuneła ciąże w 5 mcu w UK i zostawila go dla starego angola) i nie chce mi życia marnować Wiecie co ? Dalej mam wieelki sentyment do niego Dobrze ze jest daleko 🙂
    no i tak poznałam Tego Włażciwego – nie posiadał się z radożci ze jest pierwszy

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    24 :/ ccholerka oprócz Ołóweczka to chyba najstarsza jestem :/ ale wczeżniej nie czułam pociągu albo … faceci jacyż do d*** mnie otaczali 😀

    żadna sztuka rozłożyć nogi..każdy czeka tyle czasu ile uważa za stosowne..więc czy ktoż stracił dziewictwo w wieku 19 czy 27 lat to chyab żaden powód do wstydu..ja miałam 20 lat kiedy przezyłam swój pierwszy raz..i nie żałuję bo zrobiłam to z chłopakiem którego kochałam..
    jasne że mogłam pójżć do łóżka dużo wczeżniej tylko po co??żeby zaspokoic ciekawożć 😯 nieee

    zuzanka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    i miałam ochotę na duużp 😳 ale stwierdził, że jestem wspaniała porządną kobietą i nie chce mnie wykorzystać ze powinnam czekac na prawdziwą milosc a on się do takiej nie nadaje (przeszedł sporo – jego eks usuneła ciąże w 5 mcu w UK i zostawila go dla starego angola) i nie chce mi życia marnować Wiecie co ? Dalej mam wieelki sentyment do niego Dobrze ze jest daleko 🙂
    no i tak poznałam Tego Włażciwego – nie posiadał się z radożci ze jest pierwszy

    tak trzymac!!!

    goosiulaa20
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    19 lat 🙂 😈

    Nifares
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    24 :/ ccholerka oprócz Ołóweczka to chyba najstarsza jestem :/ ale wczeżniej nie czułam pociągu albo … faceci jacyż do d*** mnie otaczali 😀

    żadna sztuka rozłożyć nogi..każdy czeka tyle czasu ile uważa za stosowne..więc czy ktoż stracił dziewictwo w wieku 19 czy 27 lat to chyab żaden powód do wstydu..ja miałam 20 lat kiedy przezyłam swój pierwszy raz..i nie żałuję bo zrobiłam to z chłopakiem którego kochałam..
    jasne że mogłam pójżć do łóżka dużo wczeżniej tylko po co??żeby zaspokoic ciekawożć 😯 nieee

    heh zgadzam się Jednak myżlę, że wcale nie jest łatwo każdemu tak nogi rozłożyć Mi nie przyszło łatwo – mam niski stopień zaufania 🙂
    Ale masz rację – trzeba poczuć, że teraz jest się gotowym

    imported_Malgos
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    18 lat i 8 dni….
    Dokładnie w noc sylwestrową!!! 😛 Znaliżmy się dopiero 3 miesiące ale byliżmy zdecydowani i okropnie się pragneliżmy. Było stresująco ale rano kochaliżmy się jeszcze raz więc najwyraźniej nie było tak źle jak się słyszy o tym pierwszym razie:D

    malenkaaaaa890
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    17 latek i miesiac :]

    Szkodi
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Widze ze Srednia wychodzi z 17. Ale Szczerze mowiac Te Panie co Przezyly swoj pierwszy raz w wieku 20+ Podziwiam i mam do nich Ogromny szacunek ze czekaly Cierpliwie niespieszac Sie.No ale widzialem Panie co Okolo 20 te Podziwiam i bardzo Szanuje ale co do 15/16 to mysle ze stanowczo za wczesno….a 15 to nadodatek pod prokuratorem.No ale co zrobic czasy sie zmieniaja ludzie sie dostosowuja do nich.

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Ja miałam 16 latek 😳

    kin7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    18 lat 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " W jakim wieku przeżyłyżcie swój pierwszy raz?"

Przewiń na górę