• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @Burzamozgow wrote:

    Widzę, ze ktos tu jest juz naprawdę zdesperowany w walce z cellulitem 😛

    U mnie z kolei jest tak, ze odżywiam sie zdrowo, bo mam problemy z układem pokarmowym, wiec muszę… do tego uprawiam sport, biegam i pływam, no i co? cellulit i tak mnie dopada :/
    tylko masaże pomagają…
    wiec je moge polecic, no i własnie może jakiż taki dory krem jak piszecie, bo w koncu po to sa niby produkowane i przebadane…

    Nie chodzi o odżywianie zdrowe czy niezdrowe,a o rezygnację z konkretnych potraw,nie ważne czy zdrowych czy nie.Masaże jak najbardziej również.
    Niby kremy po to są produkowane ,ale jak badaliżmy krem na noc(przeciw zmarszczką),jedyne co miał to filtr-uv (na nic)i już można było go tak nazwać i jest przeciw zmarszczką,bo w końcu słońce wysusza.Warto przed kupnem sprawdzić skład.To samo z dodatkiem koenzymu Q10 na wygładzenie zmarszczek i im zapobieganiu(nie działa to w formie kremu).
    W sumie to nie wiem czemu się nim tak przejmować ,ale nieważne 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    kowal, faktycznie sa lepsze i gorsze kremy, niektore firmy faktycznie wlewaja do kazdej tubki to samo i tylko zmieniaja etykietki. ja ten krem wyprobowalam i widze efekty.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @Burzamozgow wrote:

    @Kowal wrote:

    W sumie to nie wiem czemu się nim tak przejmować ,ale nieważne 🙂

    Chodzi Ci o cellulit? po co nim sie przejmowac? toż to cholerstwo jest 😛
    zresztą…

    tak…

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    co do cellulitu to znam taki dowcip: „dlaczego mężczyźni nie maja cellulitu?? Bo to brzydkie jest … „:D dlatego my sie musimy z tym użerać i wynajdywac cudowne spospby i kosmetyki . Czy po tym vichy skóra nabiera ładniejszego koloru??

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Z tego co wiem ci co siedzą na dupsku i nic nie robią to mają.To raczej z lenistwa i obżarstwa w większożci.Ale dać 100zł nawet na 2miechy dla zmiany kawałka skóry za c*****ę nie zrozumiem 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Bo ja wiem czy cellulit to jakiż problem w oglądaniu 😕
    Ale spoko każdy ma swoje zboczenia hehe ja również.
    Możesz dodać suplementację jak chcesz ,też pomaga 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    faktycznie typowo meskie podejscie, nie wydac, ale miec efekty;)
    mam nadzieje czesiulka ze kuracja przyniesie efekty, powodzenia;)

    czesiulka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ;] poprostu „samo sie nie zrobi ” i trzeba sie z cellulitem namęczyc . Tak, moja kuracja musi przyniesc efekty.nie ma innego wyboru ;] jesli na plazy zobaczycie brunetke z ładnymi nogami bez cellulitu to bede ja 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    faktycznie typowo meskie podejscie, nie wydac, ale miec efekty;)
    mam nadzieje czesiulka ze kuracja przyniesie efekty, powodzenia;)

    Źle to interpretujesz.Męskie podejżcie to ciężką pracą,odpowiednim żywieniem dojżć do celów,a nie leniuchować,kupować kremy i czekać na efekty przy okazji dawać zarabiać na naiwnożci 😉

    [usunięto_link] wrote:

    ;] poprostu „samo sie nie zrobi ” i trzeba sie z cellulitem namęczyc . Tak, moja kuracja musi przyniesc efekty.nie ma innego wyboru ;] jesli na plazy zobaczycie brunetke z ładnymi nogami bez cellulitu to bede ja 😀

    Daj znać ,na której plaży hehe 😉

    Amavelle23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    dieta proteinowa + regularne masaże+ platforma wibracyjna + thermo speed i inneov cellulit 😀 zmasowanyh atak ale działa!

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Włażnie, masaże. Czym je robicie w domu? Jakąż szorstką rękawicą? I jak często? Wydaje mi się, że trzeba codziennie takie coż wykonywać i przede wszystkim jeżć i ruszać się. I można sobie pomóc masażem próżniowym. W Primavera Spa robią takie masaże, tak wyczytałam na innych forach i na ich stronie. Podobno pomaga, ale trochę boli. Co myżlicie o takich zabiegach? Robił ktoż takie?

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    najlepiej zmienić trochę dietę – odpużcić sobie słodycze, zmniejszyć ilożć zjadanych węglowodanów i uważać na różnego typu cukry. smarowanie-masowanie codziennie i jakież małe ćwiczonko i celulowi powiemy papa;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " walka z cellulitem z darmowymi kosmetykami vichy:D"

Przewiń na górę