Warto przeczytać

  • Autor
    Odp.
  • Ciply facet
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Gorąco polecam książkę Moniki Nowickiej pt. „Piąta fala pożądania”. To fantastyczne dzieło dla każdego fana literatury erotycznej. Autorka opisuje w nim doznania seksualne wielu kobiet. Przedstawia sceny bez żadnych barier- pełno w niej pikantnych szczegółów pobudzających wyobraźnie i wszystkie zmysły. Książka pozwala też odkryć w kobietach ich potencjał erotyczny i pozwolić robić rzeczy w sypialni o których wczeżnie nie miały pojęcia!

    weronka76
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja polecam serwis [usunięto_link] gdzie możecie dowiedzieć się co warto przeczytać a czego lepiej nie, dużo obiektywnych opinii i pewnożć że nie kupimy bubla 🙂

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Ostatnio kupiłam książkę, która czytałam w dzieciństwie – mowa o Błękitnym Zamku, książce autorki „Ani z zielonego wzgórza” i muszę przyznać, że patrzę na nią zupełnie inaczej. Historia opowiada o Valency dziewczynie, która ma 29 lat i jeszcze nie wyszła za mąż. Spotyka się na każdym kroku z szykanami i obraźliwymi żartami rodziny i znajomych. Oj ciężko było kobietą w tych czasach :).

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja mam niewiele mniej niż bohaterka tej książki i tez nie mam łatwego życia z tego względu. Szczególnie, że moja rodzina jest dosyć konserwatywna i oczekiwałaby już zięcia a najlepiej wnuków w drodze. Ehm. Dlatego włażnie moja przyjaciółka poleciła mi tę książkę „Błękitny Zamek” i poniekąd utożsamiłam się z bohaterką. A książka naprawdę dobra. Trzeba przyznać, że autorka ma niezłe poczucie humoru 😉

    kardamon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    „Cień wiatru” oczywiżcie 🙂

    matthiias
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    O to mi chodziło, super !

    Fiona2333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    „Ania” jest najlepsza na żwiecie <3 zawsze wracam jak mi zle 😀

    xzyzaneta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie koniecznie Ania:D

    qusamosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no fajnie 🙂

    tanato
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    przeczytałam i naprawdę polecam :]

    kamilszerszen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Godna polecenia.

    kinga435
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem Zmierzch

    Irma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnio kupiłam książkę, która czytałam w dzieciństwie – mowa o Błękitnym Zamku, książce autorki „Ani z zielonego wzgórza” i muszę przyznać, że patrzę na nią zupełnie inaczej. Historia opowiada o Valency dziewczynie, która ma 29 lat i jeszcze nie wyszła za mąż. Spotyka się na każdym kroku z szykanami i obraźliwymi żartami rodziny i znajomych. Oj ciężko było kobietą w tych czasach :).

    Bardzo lubię Montgomery, ale nie słyszałam o tej książce. Chętnie przeczytam 🙂 Ania z zielonego wzgórza była fenomenalna więc liczę na dobra lekturę i tym razem.

    bottlelhdsUB2m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie słyszałam o tej książce, ale chyba ją sobie daruję, bo kiedy spotykam się z takimi seksistowskimi tematami, gdzie kobiety nie mają wyboru jak chcą żyć i muszą dostosować się do męskich wyobrażeń (np. o dziecku), to krew się we mnie gotuje.

    anna.wackiewicz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    A macie pomysł na jakąż ciekawą książkę dla męża na walentynki ? Może coż z fantastyki albo kryminału…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warto przeczytać"

Przewiń na górę