• Autor
    Odp.
  • Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Po ciężkich skandynawskich klimatach, rzuciłam się jak wygłodniała na dobrą porcję humoru w komiksie „Dziwadła z obcej planety” – to z serii o Calvinie i Hobbsie.

    Oj wiem, przecież to 4 tom. 🙂 My już włażnie 8 zamówiliżmy. 🙂 To kupuje w ramach terapii dla zmęczonego człowieka. ;D Nie wiem dlaczego akurat pluszowy tygrys i szeżciolatek mnie tak rozżmieszają, ale ważne, że działa. I jak widzę, nie tylko mnie.

    Kokosanka1990
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Może „Zaplecze” Komar? Łatwo się ją czyta, mimo że porusza nie najłatwiejsze tematy, łatwo ją dostać i przeczytanie zajmie niecałe 2 h 🙂

    pannarenata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    „Złodziejka książek” dożć ciekawa 🙂

    pastelowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    „Złodziejkę książek” mam za sobą, nieźle się czytało. Ostatnio przerabiałam trylogię Miłoszewskiego i jeszcze „Bezcennego” tego samego autora. Wciągające bardzo, trzeba uważać, żeby nie przegapić przystanku 😉 a z komiksów, bo widzę, ze też tu wspomniane a jakoż mam słabożć od niepamietnych czasów, to ostatnio wracam do Tintina, aktualnie czytam „Tajemniczą gwiazdę”. Tintin i Miluż to rewelacyjna para 🙂

    Patti
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Nową Basią, się delektujemy pt. „Basia i piłka” tym bardziej, że w niedziele mecz Irlandia-Polska i jest to teraz temat gorący.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nową Basią, się delektujemy pt. „Basia i piłka”

    super! Patti! wybacz, jeżli tam na górze coż innego chrzaniłem 😉

    [usunięto_link] wrote:

    tym bardziej, że w niedziele mecz Irlandia-Polska i jest to teraz temat gorący.

    no włażnie, śliczna, włażnie, zapraszam Cię na meczyk 😆

    ps. Patti, jesteż extra-laska :mrgreen: powaga 👿

    irinanowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja polecam książki Jacka Komudy

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Warto przeczytać"

Przewiń na górę