Wasz facet kontra JEGO najlepsza przyjaciolka :-P

  • Autor
    Odp.
  • Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    Zdarza sie coraz czesciej ze wasz facet ma swoja najlepsza przyjaciolke ktora jest dla niego na dobre i zle… zawsze do uslug!
    Tak jest w moim przypadku.kiedys w wieku 14-15lat moj facet i ONA byli krotko ze soba zanim zostali przyjaciolmi co trwa juz 10lat.

    zanim bylismy razem opowiadal mi o niej, ze np. jak sie zagadają to on zostaje u niej na noc i spia w jednym lozku 😕 (mieszkaja teraz w innych miastach) co mi sie nie bardzo podobalo.ale mam zaufanie do niego wiec spoko 😛 pojechalam teraz na sylwestra do jego rodzinnego miasta i poznalam JĄ.
    to spotkanie mialo zaowocowac tym ze mialysmy sie poznac i w jakis sposob zaakceptowac.z mojej strony wszystko przebieglo OK ale ona sie dziwnie zachowywala.

    centralnie potraktowala mnie jak powietrze!!! (3x sie widzialysmy wiec miala szanse) wiec stwierdzilam ze juz nie bede sie starac i ze mam ja gleboko w D… teraz jej kolej to naprawic jezeli chce zyc ze mna w zgodzie 🙄
    on tez to zauwazyl i tez sie dziwil czemu ona sie tak zachowala.
    w gre nie wchodzi tu zazdrosc… moze miala zle dni moze co innego ale ja mam to gdzies.niech spada na drzewo 🙄

    a czy wasi kochani panowie maja (mieli) swoje przyjaciolki? jak tak to jak z nimi zyjecie?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    U mnie sytuacja jest odwrotna.
    Mój mężczyzna nie ma swojej „najlepszej” przyjaciółki. Ja natomiast owszem, mam wieloletniego przyjaciela, z którym swojego czasu łączyło mnie coż więcej. Szczerze mówiąc nie jest to najlżejszy układ, bo z tej przyjaźni i łączącej nas zażyłożci nie cieszy się ani mój partner ani narzeczona przyjaciela. Na szczężcie mój facet nie robi z tego wielkiego problemu, jeżli coż mu nie odpowiada lub ma pytania, rozmawiamy na bieżąco, poza tym rozumie, że nie może mi kazać wybierać, bo w miłożci nie o ograniczanie chodzi. Daje mi delikatnie do zrozumienia, że jest w tym czy w tamtym momencie zazdrosny,a ja staram się, żeby podobna sytuacja nie miała już miejsca. W przypadku narzeczonej mojego znajomego sprawa ma się inaczej, często sam żartuje, że biedna dostaje alergicznej wysypki już na dźwięk mojego imienia 🙄 I nie dlatego, ze stwarzamy jej ku temu powody, jest po prostu o niego cholerne zazdrosna i zaborcza. Notorycznie przegląda mu komórkę, pocztę, archiwum gg i sama się tym nakręca, nie mając najmniejszych podstaw. Ponieważ ta sytuacja trwa już kilka lat przeszło mi przejmowanie się jej zachowaniem 🙄 . I ja i mój przyjaciel traktujemy to już z dystansem, zwłaszcza, że nie mamy sobie nic do zarzucenia.

    Tak więc nie zawsze czarną owcą jest „przyjaciółka mojego faceta” 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj facet ma najlepsza przyjaciolke. lubie ja i ona lubi mnie.

    ja mam najlepszego przyjaciela, moj facet zna go kiepsko jako ze w czasie ostatnich kilku lat predzej mozna go bylo czesciej spotkac w maroku niz w polsce…ale wie, ze kazde z nas poszloby za tym drugim w ogien. a kceptuje to. wyjscia nie ma.

    ale np. dziewczyna mojego przyjaciela ma z tym chyba problem. ja sie nie narzucam, nie spoufalam sie przy niej i ogolnie staram sie, zeby ich stosunki przeze mnie sie nie psuly…
    fakt…czepia sie go, gdy mi zwozi z kolejnych podrozy worki paciorkow i orientalnej bizuterii…on jej tlumaczy, ze jestem jak siostra, ale nie dziala.

    kiedys, jeszcze w liceum moj przyjaciel byl w zwiazku, ktory po prostu bezposrednio uderzal w jego ludzka godnosc…i kiedys na imprezeie podszedl do mnie i pocalowal mnie w usta. kiedy otrzasnelam sie z szoku…musialam sie zmierzyc z ta glupia panna, ktora chciala mnie zabic:)))masakra. ale juz nie mamy 16 lat. jestesmy dorosli i jak dorosli sie zachowujemy.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a mój nie ma i ja tez nie mam 🙂
    i nam z tym dobrze 😛

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    no on tez mi tlumaczyl ze ona jest dla niego jak siostra wiec probuje sobie to caly czas wbic do glowki i jest ok.
    zaakceptowac nie moge tylko tego jak ona sie wobec mnie zachowala bo to jej powinno bardziej zalezec na dobrych stosunkach miedzy nami skoro jest jego przyjaciolka.
    w sumie tez mam najlepszego kumpla ale jak sie spotykamy to raczej we 3 z moim facetem 🙂 i nigdy nie pozwolilabym na to zeby moi przyjaciele potraktowali go jak ona mnie!bylaby wojna!

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Nie wiem Sandy czy to „jej powinno bardziej zależeć”, w gruncie rzeczy to i tak nieistotne 😉 Faktem jest, że ignorując Cię chciała coż zasyganlizować, nic przychylnego niestety. Jej problem 😉 W ogóle się tym nie przejmuj 😉
    Ja chciałam wyciągnąć ostatnio rękę do narzeczonej mojego przyjaciela ale po tym jak rzuciła w niego pierżcionkiem zaręczynowym, tylko dlatego, że zobaczyła mój profil w gronie jego przyjaciół na portalu „nasza-klasa”…zrezygnowałam, bo ta pacjentka jest najwidoczniej niereformowalna 😆 😆

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    jak juz wspomnialam ponoc ona nie jest taka tylko miala swoj okres przejsciowy jakie czasami miewa ze jest np. niezadowolona z zycia czy jest na kacu po zabawie 😛 a zreszta… po co ja ją tlumacze? 🙄
    w sumie to chyba mojemu facetowi powinno na tym najbardziej zalezec jak mamy sie jeszcze kiedys wspolnie spotykac.
    mozliwe ze tez bym jeszcze kiedys tak zareagowala jak ty piszesz Hegemonia… 🙂 ale juz wyroslam z tego zeby robic o takie glupstwa jazdy 😉
    widocznie tamta nie ma do niego zaufania 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Mój ma przyjaciółkę. Ale jakoż niespecjalnie ja utrzymuję z nią kontakt. Nie jestem zazdrosna.
    On czasem jest zazdrosny o mojego przyjaciela, bo ja i M to bratnie dusze i rozumiemy się bez słów, a kochamy jak rodzeństwo.

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    ja mam podobna sytuacja co Zielonooka. Moj A ma kumpele N.(kiedys ale bardzo rutko) byli ze soba-przyjaznia sie ze soba. Poznalam ja-A. mowil ze zalezy mu na jej opini na moj temat-zachowywalam sie naturalnie i jakos poszlo.
    Ufam mu, wiem ze nic poza przyjaznia ich nie lazy… ja mam za to wielu bliskich przyjaciol (wiekszosc plci męskiej) i A tez to akceptuje-potrafia nawet beze mnie isc na piwo, wiec sie lubia na wajem =)

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja to niestety z racji zlych doswiadczen patrze przez lupe na przyjaznie damsko-meskie, bo jendak niewiele trzeba zeby zajsc za daleko, wystarczy chwila…

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    ale ja bym drugiej babie nie ufała! 😉 8)

    taaa bo Baby to są takie wredne już 8)

    Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Moj facet nie ma przyjaciółki jednak gdyby ja mial to nie zaakceptowalabym tego ze moglby u niej zostac na noc w jednym lozku… 🙄 🙄

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    taaa bo Baby to są takie wredne już 8)

    Eee.. 😕

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    @iga81 wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    taaa bo Baby to są takie wredne już 8)

    Eee.. 😕

    Oj Iguż – napisałem „baby” poza tym straaaasznie uogólniłem 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    @Onione wrote:

    w bliskim sąsiedztwie zajętego faceta zwłaszcza. 😉

    Taaa.. „zakazany owoc” bardziej kusi.. ❓ Są i takie, dla ktorych zaobrączkowny facet to.. wyzwanie 🙄 Ehh.. nie trawię takich bab..
    Dla mnie mężczyźni moich koleżanek stają się.. w pewnien sposób aseksualni.. i tyle.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasz facet kontra JEGO najlepsza przyjaciolka :-P"

Przewiń na górę