Wasze patenty na piękne włosy

  • Autor
    Odp.
  • Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Chciałabym żeby kobietki które odkryły tajemnicę pięknych włosów zdradzały nam tutaj swoje sekrety.Mam nadzieję,że dzięki Waszemu dożwiadczeniu i ja znajdę sposób,dzięki któremu moje włosy wreszcie osiągną stan bez zastrzeżeń 🙂 Pozdrawiam cieplutko

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Podłaczam się pod prożbę Czarodziejki 🙂
    I chciałabym wiedzieć co zrobić zeby mieć lżniące włosy… moje są totalnie spłowiałe i matowe 🙁

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    dziewczyny zdrowe włosy to naturalne włosy…. trzeba sie pozegnać z farbami, i kosmetykami do układania włosów no chyba że od wielkiego swieta. a na lsniace włosy to dobry jest jedwab[jakież odzywki z jedwabiem z tego co pamietam to 'gliss kur’ takie ma] jest jeszcze taka serai kosmetyków do włosów ale to juz w aptece [doliva] kolezanka miała raz ta odzywke z DOLIVY i włosy po niej miała bardzo miekkie i lżniące. a tak po za tym to uzywać szamponow i odzywek z tej samej serii np. timotei, fructis, pantene, gliss kur

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    A ja łykam skrzyp polny sprawdzona metoda naprawde działa nie tylko na włosy ale i paznokcie są dużo ładniejsze.:)

    Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja brałam przez miesiąc Humavit,a teraz prawie 3 miesiące łykam Skrzypovitę i efekt zerowy.W ogóle na mnie praktycznie nic nie działa,może już nic nie da się zrobić z moimi włosami i takie już zostaną 🙁 Może tak być??

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jesli twoje włosy sa kręcone to gdzież wyczytalam ze takie włosy mają nierówna strukturę[czy coż takiego] i dlatego są mniej błyszczące, ale jesli nie masz kreconych to wszystko da sie naprawić i pamietaj ze włosy te na koncówkach sa najstarsze i raczej nic z nimi nie zrobisz ale mozesz zadbać o czężc włosa który odrasta przy głowie to jest długotrwały procesale efekty sa tylko do wszystkiego trzeba regularnożci. Jesli brałaż jakież witaminy przez 3 miesiące to licząc że włos rożnie ok. 1cm na miesiąc wiec tylko 3 centymetry włosów u nasady były w lepszej kondycji

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    stosuj surowe jajka to wielka bomba witaminowa i doskonały żrodek żciagający. naprzydkład dodaj do tego żółtka łyżke oleju rycynowego,wymasuj włosy tym przed myciem dlaczego przed myciem bo to jest strasznie tłuste ten olej i tzreba potem je umyc ale doda to im blasku , mozna tez zmieszac zółtko z 1/4 jogurtu naturalnego i sokiem z cytryny:)
    płukanka:
    liżć pokrzywy, kłacze tataraku, ziele skrzypu, korzeń łopianu
    rzepa też jest bardzo dobra choć ma nieprzyjemny zapach ale jest doskonała dla włosów
    a teraz do szamponu aby włosy błyszczały musisz dobrac szampon o odczynie najlepiej (4,5- 5,5 ph) domykaja łuski włosa i wygładzaja jego powierzchnie
    zgadzam sie z poprzedniczką ze włosy krecone nie maja prostej powierzchni i dlatego az tak bardzo lsniec nie beda ale mysle ze to co podałam może pomoc:)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja tez sobie robiłam maseczke z żóltka i olejku rycynowego tak raz na tydzien starczy i do tego odzywki kupne to napewno zadziała

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja stosuje odzywke Garniera, wlosy mi po niej lsnia i sa mocne.
    Najlepsze sa odzywki, tylko trzeba dobrac odpowiednie do swoich wlosow i bedzie git ❗ 😀

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    ja polecam BIOSILK!!!!!!!!! NIEZWYKLE WYDAJNY I NAPRAWDE REWELACJA!!!! bardzo dbam o wlosy i stosuje zawsze dobre odżywki (lubię profesjonalną linię LOREAL’a – kupuję maski, ktore stosuje raz w tygodniu i uzyupelniam na codzien BIOSILIEM) ale…ten preparat o ktorym wspominam jest swietny
    latwy w uzyciu, niedrogi….i naprawde super wydajny!!!

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    powtarzam : BIOSILK 🙂 ….WYSTARCZY KILKA KROPEL I CZUC ROZNICE:)

    Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Włażnie zastanawiam się nad kupnem jedwabiu,bo czytałam o nim i ma prawie same pozytywne opinie,ale skoro on wygładza to obawiam się,że jak go użyję to moje włosy będą bardzo przyklapnięte,bo i bez wygładzania są cienkie i mało puszyste 🙁

    Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Włażnie zastanawiam się nad kupnem jedwabiu,bo czytałam o nim i ma prawie same pozytywne opinie,ale skoro on wygładza to obawiam się,że jak go użyję to moje włosy będą bardzo przyklapnięte,bo i bez wygładzania są cienkie i mało puszyste 🙁

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    absolutnie nie! nie beda przyklapniete, ja tez nie mam jakichs super puszytych wlosow i tez wszystko robie by wlasnie nie byly przyklapniete…tylko nie uzyj tego jedwabiu za duzo. po prostu wyczujesz ze male ilosci pomagają..no i unikaj kontaktu ze skóra głowy. sprobuj…sprzedają tez w bardzo malych pojemnosciach, wiec za wiele nie stracisz kasy:) a warto

    Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale jak on działa na Twoje włosy że jesteż z niego taka zadowolona??Bo wiem,że nabłyszcza i wygładza…Coż poza tym???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze patenty na piękne włosy"

Przewiń na górę