• Autor
    Odp.
  • floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    Przedłużanie włosów

    Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się dożwiadczeniem z zabiegiem
    przedłużania włosów.
    Opinie, sugestie i porady.

    Czekamy na wasze opinie 🙂

    [usunięto_link]

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    ewaber
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    .

    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    -najnowsze metody przedłużania włosów,

    najnowoczeżniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich

    i najlepszej jakożci naturalne pasma włosów

    oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

    [usunięto_link]

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! “ Bądź na bieżąco 🙂

    krzygorniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Co trzeci dzień wmasowuję we włosy naturalny olej (kokos, argan, musztardowy) i zostawiam na noc na włosach. Rano zmywam 🙂

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    aby miec piekne zadbane wlosy przynajmniej raz w miesiacu robie sobie maseczke nawilzajaca. stosuje odzywczy szampon z bio iq, unikam suszarki do włosów.. a jak mam wazne wyjscie to ukladam wlosy szczotkami..

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    zmieniłam szczotkę do włosów na tangle teezer, zaplatam włosy na noc. Do tego kosmetyki nawilżające i odżywiające. No i zainwestowałam w porządną suszarkę, która szybko wysusza moje włosy, mam model babyliss 6000E

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Ja też ostatnio zainwestowałam w sprzęt do stylizacji. Wpadł mi w oko ten reklamowany volumizer z Rowenty – Volum’24 i… jestem nim po prostu zachwycona. Jest dokładnie tak, jak mówią – dodaje objętożci, włosy lepiej się układają, no i faktycznie… jest ten efekt uniesienia u nasady i trzyma się pięknie przez cały dzień. Już zapomniałam o swoich męczarniach z grzywką. Polecam uwadze dziewczyny, bo to piękne włosy w kilka minut i bez większego wysiłku. A dodatkowo wypatrzyłam sobie ostatnio takie filmiki z fryzurami „Krok po kroku”, do których można tę prostownicę wykorzystać. Czary mary w trzy minuty… Same zobaczcie jakie ładne i jakie łatwe. 🙂

    [usunięto_link]

    blackfairy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Myżlę, że większożć kobiet się ze mną zgodzi, że bardzo dobrze wpływają na włosy olejki. Używam też maseczek, odżywek, ale jednak to po olejach widzę najlepsze efekty. Mój hit to olej arganowy. Używam kilka razy w tygodniu i nie zamierzam przestać. Włosy stały się bardzo miękkie i super nawilżone.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja nakladam olej kokosowy na godzine przed myciem wlosow i dzieki temu sa mocne, zdrowe i lsniace 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze patenty na piękne włosy"

Przewiń na górę