• Autor
    Odp.
  • Czarodziejka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale jak on działa na Twoje włosy że jesteż z niego taka zadowolona??Bo wiem,że nabłyszcza i wygładza…Coż poza tym???

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    hmm..ja mialam wlosy zniszczone (farbowanie,. rozjasnianie) dzieki jedwabowi wyglądają zdrowiej, hmm…są bardziej błyszczące, to fakt (ale nie tłuste:) ) wygładzone – ale nie przyklapniete, tylko nie widac rozdwojonych koncowek, lepiej mi sie układają… może w dotyku nie zauwazylam jakiejs super miękkosci, ale mi takie przelewające sie miedzy palcami wlsoy tez sie nie podobają
    nie wiem co wiecej napisac…mi ta odzywka po prostu odpowiada

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    a ja znalazłam patent!(tzn sam się znalazł na półce w kabinie pysznicowej 😆 ) Odzywka do włosów z jedwabiem Dove 😀 Raz jej uzylam a wlosy zrobiły mi sie takie gładkie i nie wywijają sie tak chamsko jak przedtem.Polecam więc 8)

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    jeszcze raz polecam : BIOSILK…we wszystkich innych odżywkach (typu Dove) sa domieszki jedwabiu…a to …sam czysty jedwab:)

    basia23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    Ja też nie stosuje żadnych farb czy lakierów. Udało mi się poprawić włosy dzięki [usunięto_link] lekturze..[/url]

    qrysiak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    .

    Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!

    [usunięto_link]

    Czekam na wasze opinie 🙂

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    olej z wiesiołka :)) odkąd zaczęłam go używać (w formie suplementu oeparol) to moje włosy dużo lepiej wyglądają 😉

    Bombur
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    olej z wiesiołka :)) odkąd zaczęłam go używać (w formie suplementu oeparol) to moje włosy dużo lepiej wyglądają 😉

    Moje też 😀

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Widzę, że nie tylko ja znam już dobre działanie wiesiołka 😀 od dawna stosujecie?

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    olej z wiesiołka :)) odkąd zaczęłam go używać (w formie suplementu oeparol) to moje włosy dużo lepiej wyglądają 😉

    I cały sekret jest już znany wszystkim 🙂
    Ale fakt, dobre i skuteczne

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Rytuał odrodzenia włosów w salonie 🙂 Włażnie byłam, ale mam teraz piękne i gładkie włosy 🙂
    Słyszałyżcie o tych zabiegach? A może któraż już też była?

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Co to za rytułał? Można samemu zrobić w domu z odpowiednimi kosmetykami czy to jakiż skomplikowany zabieg fryzjerski? I wogóle dla jakiego rodzaju włosów jest on przeznaczony?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    jak rytuał w salonie to może być drogo, jakiej ceny trzeba się spodziewać, bo ja mam na tyle zniszczone włsoy że przydałby się jakiż dobry zabieg kosmetyczny żeby je ożywić.

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Polecam różnego rodzaju płukanki[usunięto_link] np z piwa[usunięto_link] cytryny[usunięto_link] pokrzywy czy nawet octu[usunięto_link] Takie płukanki stosuje się zaraz po myciu głowy[usunięto_link] 😉

    floska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    .

    Zapraszam na moją stronę o przedłużaniu włosów dla fryzjerów oraz dla Klientek!

    [usunięto_link]

    Czekam na wasze opinie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze patenty na piękne włosy"

Przewiń na górę