• Autor
    Odp.
  • JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Malo tego, bo chyba od 7 czerwca w TVN siedem poleca wszystkie serie od poczatku:D

    ciccilla niech CIę Bóg błogosławi za takie informacje! ja jestem zawsze niedoinformowana co gdzie i kiedy będą puszczać…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja oglądam seriale gdy mi się nudzi. Lubię sobie obejrzeć Na wspólnej ale rzadko kiedy jestem o tej godzinie w domu. Chętnie za to oglądam Brzydulę! Strasznie mnie wciągnęła. A Niania to mistrzostwo! Humor poprawia mi ZAWSZE 😀

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ’chirurdzy’
    'dr. house’
    'csi: NY i Miami’
    no i na koniec słabożć z dzieciństwa:
    'plebania’ 😀

    vicky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Teraz rzadko oglądam TV ale kiedyż „Moda na sukces” 😛

    Juditte
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    oglądam różne seriale, ale nie nagminnie- jesli mam czas…
    „ostry dyzur”
    „dr house”
    „dexter”
    ncis”

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Lost
    Dexter
    CSI: Las Vegas
    i jeszcze mało popularna perełka: angielski serial Survivors (dostepny w sieci, goraco polecam, co prawda jest na razie tylko 6 odcinków- tyle liczy 1 sezon-ale warto pożwięcic swój czas na ten serial)

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a powiesz coż więcej o tym serialu? tak z pierwszej ręki 🙂

    Emilia Flores
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Californication z duchovnym (rewela)
    i dr House
    czasami gotowe na wszystko, sex w wielkim mieżcie (jak mam klimaty babskiego wieczoru)

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    @ananeczka wrote:

    napewno „Przyjaciele” i „Magda M” a ostatnio jakoż tak wyszło że Plan Totalnej Porażki w Cartoon Network totalnie mnie wciągnął…:) taki humor jest dla mnie najlepszy, zwariowany, szalony i mega żmieszny 😀 a do tego z lekkim napięciem i oczekiwaniem.
    oglądaliżcie?

    ja oglądam, tak samo zresztą jak poprzednią serię 🙂 lubię Owena (mimo wszystko ;)) i jemu kibicuje? kogo lubisz najbardziej?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Gotowe na wszystko – nowa seria (wczoraj pierwsze odcinki) zapowiada się fajnie 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a macie jakież zdanie o 'Siostra Jackie’? choć nie wiem czy to leci gdzież indziej, niż na nseriale…

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a macie jakież zdanie o 'Siostra Jackie’? choć nie wiem czy to leci gdzież indziej, niż na nseriale…

    Widziałam, takie sobie. Można obejrzeć. Ja teraz przymierzam się do Dynastii Tudorów, bardzo ciekawa epoka ale czy serial będzie fajny? Zobaczymy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    moja znajoma to ogląda, wpada w panikę jak pojawia się niebezpieczeństwo, ze moze nie zdążyć na kolejny odcinek 😛

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    @mellodiv wrote:

    Ja oglądam seriale gdy mi się nudzi. Lubię sobie obejrzeć Na wspólnej ale rzadko kiedy jestem o tej godzinie w domu. Chętnie za to oglądam Brzydulę! Strasznie mnie wciągnęła. A Niania to mistrzostwo! Humor poprawia mi ZAWSZE 😀

    Oj Niania u mnie obowiazkowo rzadzi w sobotni wieczór. Obowiazkowo.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @mellodiv wrote:

    Ja oglądam seriale gdy mi się nudzi. Lubię sobie obejrzeć Na wspólnej ale rzadko kiedy jestem o tej godzinie w domu. Chętnie za to oglądam Brzydulę! Strasznie mnie wciągnęła. A Niania to mistrzostwo! Humor poprawia mi ZAWSZE 😀

    Oj Niania u mnie obowiazkowo rzadzi w sobotni wieczór. Obowiazkowo.

    No jeżli chodzi o „Nianie” też miło mi się ogląda. Gdyby jeszcze na TVN-nie reklamy były krótsze byłabym w 7 niebie. A pamiętacie jeszcze oryginalną wersję Niani?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wasze ulubione seriale :)"

Przewiń na górę