• Autor
    Odp.
  • felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    ja to mam tendencje do poruszania 5 wątków na raz,
    ale fakt miało być o autorce 'witaj na swiecie, maleńka’ i o ksiązce,
    dzisiaj doszlam do wniosku, ze juz za wiele nie pamietam.
    za szybko przeczytałam, za dobrze sie czytało i bylam troche nieuwazna.
    ale moze to jest specyfika tego gatunku, ma byc łatwo, szybko i przyjemnie?

    partyzantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    I ja tą tendencję mam.Do tego, potrafię każdą, ale to każdą rozmowę przekształcić w rozprawę filozoficzno-egzystencjonalną. Takie, jakież, zboczenie małe 😉

    Tak, jak napisałam już gdzież wyżej- książka ta posiada wiele wątków.Z racji tego gatunku, tak jak napisałaż, ma być szybko, przyjemnie, to te wątki pomijamy (co mi nie zawsze dobrze wychodzi 😉 ). Dlatego z czasem nasza wiedza na temat treżci książki może być znikoma, ale wtedy można sięgnąć po nią po raz drugi? Ja sobie przyjemnożci nie szczędzę 😉

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    czemu ma być szybko?

    felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    I ja tą tendencję mam.Do tego, potrafię każdą, ale to każdą rozmowę przekształcić w rozprawę filozoficzno-egzystencjonalną. Takie, jakież, zboczenie małe 😉

    Tak, jak napisałam już gdzież wyżej- książka ta posiada wiele wątków.Z racji tego gatunku, tak jak napisałaż, ma być szybko, przyjemnie, to te wątki pomijamy (co mi nie zawsze dobrze wychodzi 😉 ). Dlatego z czasem nasza wiedza na temat treżci książki może być znikoma, ale wtedy można sięgnąć po nią po raz drugi? Ja sobie przyjemnożci nie szczędzę 😉

    wolalabym przeczytać jej kolejna ksiazkę, no ale oprócz „Smażonych czerwonych pomidorów” nic nie pamiętam…

    partyzantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    wujek google dobra rada powie nam wszystko 😉
    proszę bardzo- 'dogonić tęczę’, 'nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie pójdę do nieba’.

    felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    jasne wyggoglałam sobie, ale w googlach zawsze dobrze piszą o ksiazce, na forum można czasem dostac bardziej rzetelne info od pojedynczego cżłowieka.

    partyzantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    niestety, ja czytam tylko 'maleńką’, więc nie pomogę,ale biorąc pod uwagę fakt, że autor pisze w pewnym stylu, to może warto się skusić na inne pozycje tej autorki? bo styl ów jest interesujący

    felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    wyżlę Ci pm jak już cos fajnego spotkam i namówię do przeczytania w nastepnej kolejnożci po 'witaj na swicie, malenka’

    partyzantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    będę bardzo zobowiązana 🙂 chociaż, biorąc pod uwagę fakt, że jak patrzę na tą stertę książek, jaka jeszcze na mnie czeka (niekoniecznie przyjemna), to trochę mnie to przeraża, że będę musiała dopisać do listy oczekujących kolejne, fajne lektury.

    felixlis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    nie bój się ksiązek, ciesz się, ze masz co czytać…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Witaj na żwiecie maleńka"

Przewiń na górę