• Autor
    Odp.
  • maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Co sądzicie o wizji kobiety w naszej kulturze i tego jak staramy sie my same wygladać?

    Nie sadzicie że są one nienaturalne?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Przyjął się taki stereotyp,że im kobieta bardziej przypomina wieszak tym jest piękniejsza.A ja się z tym zupełnie nie zgadzam.Jestem szczupła,rok temu dodatkowo się odchudzałam i włażnie próbuję się zaokrąglic(bo wyglądam jak kożciotrup 😕 ).Przekonałam się więc na własnej skórze jak bardzo brzydka jest kobieta,która składa się tylko ze skóry i kożci.Osobiżcie uważam,że kobieta powinna byc zaokrąglona tu i tam.I takie włażnie zaokrąglone kobiety są żliczne 🙂

    TV_EYE
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja zawsze wyglądam ładnie i to jest moja filozofia 🙂

    Zawsze = nie mam tłustych włosów i tapety na twarzy, za to się użmiecham i dobrze czuję.

    I lubię to, że gdy widzę ładną dziewczynę na ulicy, to nie zazdroszczę jej urody, tylko się cieszę, że jakaż przedstawicielka tej samej płci (powinnyżmy się wspierać:)) jest ładna, i dostrzegam to, że ma ładne buty a mniejszą wagę przywiązuję do cellulitu wystającego spod spódnicy.

    Piękno polega na marzeniach, dążeniach, użmiechu, szacunku do innych ludzi, prawdy, szczerożci, dobrych manierach. Współczuję myżlącym inaczej.

    MalaMi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    buty a mniejszą wagę przywiązuję do cellulitu wystającego spod spódnicy.

    Piękno polega na marzeniach, dążeniach, użmiechu, szacunku do innych ludzi, prawdy, szczerożci, dobrych manierach. Współczuję myżlącym inaczej.

    Bardzo mądre słowa -> popieram w pełni !!! 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja też się przychylam do tej opinii. 😀

    Myżlę że najważniejsze jest to żeby dobrze się czuć w swojej skórze a nie dobrze wyglądać dla innych. Nikt nie jest doskonały a wszystkie niedoskonałożci zawsze można dobrze ukryć dobranym strojem.

    Poza tym cieszę sie że przestały być już modne wieszaki które tylko wprawiały w kompleksy młode dziewczyny. Teraz nastała moda na okrąglejsze bardziej kobiece kształty i bardzo dobrze 😀

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    A gdzie jeszcze widzicie mode na normalniejsze kształty, bo ja jak dotąd widziałam to tylko w victorias secret hmmmm – ale trudno by bielizne reklamowały płaskie babki, no i jak tyra banks juz w pokazach nie chodzi, to sa cycate, ale i tak chudziny,
    no i jest dove statutowo walczące z wieszakami na rzecz naturalnego uroku,
    widzicie jeszcze jakież ciekawe przejawy odejscia od propagowania modelek z biustem jak 2 razy na deche napluł? 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wizja Piekna"

Przewiń na górę