Wjakim banku konto?

  • Autor
    Odp.
  • algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    W jakim banku proponujecie założyć konto, żeby przyjemnie się je obsługiwało przez net?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    mBank lub Deutche Bank – mam konto w tych obydwu bankach i jestem zadowolony 😉

    ambient
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    co do łatwej obsługi przez neta to wyróżnia się chyba tylko nowa strona pekao – zresztą można wypróbować (nowepekao24.pl) jest nawet filmik pokazujący jak to wygląda

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Wszedłem na tą stronę pekao24 i rzeczywiżcie wygląda to przystępnie i funkcjonalnie. Być może się skuszę. A wiesz coż więcej na temat tego banku?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    oprócz tego, że w ostatnim czasie miał dwie duże awarie (dotyczy całego funkcjonowania systemu) razem z AliorBankiem i jeszcze jednym (nie pamiętam już nazwy) to jest bankiem, do którego osobiżcie nie mam zaufania – trafiłem swego czasu na beznadziejną obsługę, brak kompetencji pracowników jak również ich zamotanie w systemach.

    ambient
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    no niestety awarii niektórych nie da się uniknąć, ale to chyba nie może być podstawą opinii o banku, jeżeli w tych kategoriach rozumujemy to lepiej już spojrzeć na to jak szybko się udało usterkę usunąć

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Odnożnie usunięcia awarii – trwało to dobrych kilka godzin, fakt – w komunikacji człowiek-urządzenie najsłabszym ogniwem zawsze jest człowiek.

    szkoda, że ta awaria powtórzyła się dwukrotnie w ciągu dwóch dni, dodatkowo brak rzetelnych informacji na jej temat (ale to zrozumiałe)

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja mam w mbnaku dożć długo już i jestem bardzo zadowolony. Nie mam porównania może, ale korzystanie z konta przez internet jest bardzo proste i przyjemne

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Jedyny mankament mBanku, że nie ma żadnej placówki, tylko te mKioski, a jak coż się „sknoci” to pozostaje tylko ta mLinia … idzie żyć, ale czasem wolałbym bezpożredni kontakt z kimż kompetentnym 😉

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No włażnie to jest minus mBanku poza tym, jak dla mnie i moje potrzeby wystarczający. Do pekao nie wrócę, nawet jak zmieniają swój wizerunek na bardziej przyjazny i nowoczesny.

    Natalala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    A jakie banki bez płatnych przelewów polecacie ?

    ambient
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    No włażnie to jest minus mBanku poza tym, jak dla mnie i moje potrzeby wystarczający. Do pekao nie wrócę, nawet jak zmieniają swój wizerunek na bardziej przyjazny i nowoczesny.

    oj, nie tylko wizerunek został zmieniony, jest nowa strona www – dużo łatwiejsza w obsłudze i czytelniejsza dla użytkowników 🙂

    santanas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    no tak, nowy wizerunek został mocno wsparty przez działania, takie jak np wspomniana zmiana strony www. dla mnie osobiżcie duże ułatwienie 🙂

    algerr
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 237
    • Zapaleniec

    Ja wolę jednak, jak coż się zwali w systemie, rozmawiać z żywym człowiekiem. I nawet mogę za to więcej płacić. A co do pekao, to wszędzie widzę ich banki i bankomaty. Przemawia to, moim zdaniem, na korzyżć tego banku.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jedyny mankament mBanku, że nie ma żadnej placówki, tylko te mKioski, a jak coż się „sknoci” to pozostaje tylko ta mLinia … idzie żyć, ale czasem wolałbym bezpożredni kontakt z kimż kompetentnym 😉

    W stolicy mają kilka placówek …

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wjakim banku konto?"

Przewiń na górę