• Autor
    Odp.
  • julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja mam w mBanku od ponad 2 lat. Jestem bardzo zadowolona. Jedynie, co mnie denerwuje, ze dzwonia z zastrzezonego numeru i wciskaja karty kredytowe, i musze czasami nawet bardzo nieuprzejmie sie z nimi zegnac.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    ja mam ing i jestem bardzo zadowolona.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Zmieniłam bank na ing, tylko nie jestem do końca zadowolona, ponieważ wprowadzili wysoką opłatę za korzystanie z karty.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Ostatnio otworzyłem sobie konto w inteligo – ale tylko i wyłącznie z jednego powodu – u nich bez problemu można kupować obligacje skarbu państwa – dobra rzecz dla osób, które myżlą o przyszłożci 🙂

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Darmowe konto mam od roku w ING i jestem strasznie zadowolona 😉 spełnia wszystkie kryteria…

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    A ja mam w inteligo, od pewnego czasu bardzo unowoczesnione i co ważne coraz tańsze 😉

    the_best_anna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja mam konto od kilku ładnych lat w Millenium i jestem zadowolona, nie mialam z nimi nigdy zadnych problemow. pozdrawiam.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A jakie koszty są w millenium? tzn. karta, prowadzenie konta, bankomaty, przelewy internetowe

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Chyba zależy od rodzaju konta – musisz przejrzeć cenniki.

    Ja mam w BZ WBK, tam zresztą wzięłam kredyt hipoteczny na zakup nowego mieszkania 🙂

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    teraz wszystkie banki raczej mają obsługę kont przez net wybierz taki który jest blisko twego domu….jak by co to zawsze możesz w 3minuty załatwić sprawę 😆

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Każdy chyba ma inne kryteria co do wyboru konta 🙂
    Ja mam w wbk, ale tylko dlatego, że to moje pierwsze konto i z lenistwa nie chce mi się go zmieniać. Drugie konto zakładam na dniach w Kasach Stefczyka, bo mam niecny plan na założenie tam lokaty i jeszcze czegoż ;] Mam nadzieję, że tam jest konto internetowe, nawet nie pomyżlałam wczeżniej, zeby o to zapytać, bo wydawało mi się, że to już standard.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Będziesz pierwszą osobą, która ma tam konto. Ostatni ranking to na pierwszym miejscu alior ze swoim sync.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Wjakim banku konto?"

Przewiń na górę