• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    No dobra parvati wszyscy już wiedzą, że nie jesteż dziewicą, jesteż za fajna żeby być dziewica( tyle razy to powtarzasz, że mam wrażenie, ze to rzeczywiżcie dla ciebie wstyd być dziewicą).

    Z tą za chudą pupą to chodziło mi o brak proporcji względem spodni. Bo zwykle im spodnie dłuższe tym szersze. A skoro dla ciebie spodnie odpowiednie na twój tyłek są za krótkie, to nie ma włażciwych dla ciebie rozmiarów. No, ale ja i wiele innych szczupłych osób tak już ma.

    A co do tych cudów żwiata, to nie znaczy, że skoro masz szczupla d… to musi być cudem. Mogłabyż mieć 130 w biodrach i fajne pożladki :]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to nie wiem, gdzie te osoby kupuja spodnie.

    ja w mango, zarze i levisie. innych spodni w mojej szafie w tej chwili nie ma.

    w levisie: bez problemu mozna sobie dobrac szerokosc i dlugos spodni.

    natomiast w mango i zarze spodnie maja TYLKO jedna dlugosc (chodzi o dlugie spodnie) i to niskie osoby musza je skracac i maja problem.

    wracajac do tematu przecen: najbardziej obkupilam sie w torby. w stradivariusie przecenili je tak bardzo, ze az grzech byloby nie skorzystac. w pull&bear zreszta tez.

    kupilam sobie tez dwie bluzki koszulowe. jedna lezy tak swietnie, ze chyba jutro po egzaminie przejde sie po taka sama, ale w innym kolorze.

    Dormeo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja tam lubie outlety – nie dosc, ze tanio to duzy wybor. Czesto kupuje z wyprzedazy i powiem szczerze, ze nie interesuje mnie to, czy jest to kolekcja z zeszlego roku czy z zimy 😛

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Własnie-odnożnie przecen kolekcji jesienno-zimowych.Orientujecie się czy jeszcze trwają?Byłam w tamtym roku w Wawie na początku grudnia i nakupiłam sporo rzeczy poprzecenianych.Teraz jak jednak byłam przed swietami to ceny strasznie wywindowane i praktycznie zadnych wyprzedazy.Myslicie,ze teraz po swietach i Nowym Roku beda jeszcze jakież obnizki?Skoczyłabym na zakupy,ale obawiam się,ze już bedzie albo po przecenach albo wszystko przebrane albo remanenty w sklepach.

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    rozmawiałam z koleżankami i zaczeły się ponoć pożwiąteczne wyprzedaże ale muszę się dowiedzieć się gdzie dokładnie.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Własnie-odnożnie przecen kolekcji jesienno-zimowych.Orientujecie się czy jeszcze trwają?Byłam w tamtym roku w Wawie na początku grudnia i nakupiłam sporo rzeczy poprzecenianych.Teraz jak jednak byłam przed swietami to ceny strasznie wywindowane i praktycznie zadnych wyprzedazy.Myslicie,ze teraz po swietach i Nowym Roku beda jeszcze jakież obnizki?Skoczyłabym na zakupy,ale obawiam się,ze już bedzie albo po przecenach albo wszystko przebrane albo remanenty w sklepach.

    w inditexie zaczely sie dopiero wczoraj.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jeeeesu! Weszlam dziż do mojej kochanej Bershki a tam normalnie jakiż szał 😯 skąd moglam wiedzieć,ze wyprzedaż jest i spędzę pół godziny w kolejce do przymierzalni a potem godzine w kolejce do kasy?! Ale trud się opłacił,bo kupiłam żliczną tunike za żmieszne pieniądze 😀 Już pomijam 5 godzin spędzonych w galerii.. 😉

    Klaudziula
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    lubie chodzic do sklepow ale nie jak jest az taki szal. bylam wczoraj w galerii i jak nigdy po prostu od razu wyszlam.

    Tlok

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    He he,tez bym wyszła chętnie,gdyby nie fakt,że potrzebowalam ubranka na sylwestra 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Bershke też lubię 😀 Jadę w piątek do tarasów,ale trochę mi się odechciało jak takie tłumy,bleh.No trudno.Jak coż to zdam raport czy warto się wybrać 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W Bershce duże obniżki są,przynajmniej w tej krakowskiej 😉 można się nieźle obłowić,pod warunkiem,ze ktos lubi stać w kolejkach 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    w calym inditexie sa ogromne przeceny. nie tylko w bershce. ja w tym roku kupilam juz sporo rzeczy. ale w bershce tylko jedna bluzke. jakos ten sklep do mnie nie przemawia.

    mialam nadzieje na kurtke skorzana ze stradivariusa. ale ich akurat nie przecenili, bo przechodza na nastepny sezon. chyba wiec kupie ja za normalna cene. bo te przecenione w bershce sa wg mnie koszmarne.

    Patkienka19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja ostatnio sobie nakupowałam trochę ciuchów w C&A. fajne przeceny są:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    nooo c&a caly rok jest tanie, ale jakosc tych ciuchow pozostawia wiele do zyczenia.

    silezia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    kupilam sobei extra kozaczki,luz dawno na nie polowalam…zaraz po swietach kupilam taniej:)))))moja zdobycz

    i torebke za jednym zamachem nabylam do kompletu:)))to sie nazywa udane wejscie w nowy rok;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę