• Autor
    Odp.
  • Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Fajne przeceny są w pull&bear i zarze.Reszta szczerze mówiąc tak sobie,w h&m przecenili chyba na razie tylko to co im nie schodziło…

    mkaminska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ja ostatnio sobie nakupowałam trochę ciuchów w C&A. fajne przeceny są:)

    o tak i ja ostatnio tam zawitalam:)

    ale mam faze na nowe buty i kilka par juz kupilam 😛

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Znów obłowiłam się porządnie na letnich wyprzedażach 😛 świetna sprawa,ciuchy i buty tańsze o połowę,po co przepłacać.

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    @Onione wrote:

    Niom, na dniach lece po nowy kostium i szorty.

    w takim razie czekamy na relacje

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kocham wyprzedaze…

    ale w tym roku powazna lipa.

    prawie nic nie kupilam. moze zrobilam sie bardziej oszczedna 😆

    ale szczerze watpie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Też jeszcze nic nie kupiłam.Jakoż nie mogę się zebrać na zakupy… 🙄
    Musze upolowac jakież materiałowe szorty,long shirt koniecznie z kolorowym nadrukiem i liczę,że w bershce wkońcu będzie różowa bokserka rozmiar s 😉

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    sama też chyba się skusze w weekend na jakież zakupy, bo poważnie moja szafa żwieci pustkami! 😆 (ostatnio wyrzucałam zbędne rzeczy! i teraz nie mam co na siebie wkładać)

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja uwielbiam wyprzedaże, wręcz kocham:):) Moja mama się żmieje, że powinnam kupić większą szafę:) Ponadto nie tylko wyprzedaże w centrach handlowych są fajne, ale dopiero w Internecie, można kupić naprawdę markowe rzeczy za nieduże pieniądze. Ja w tym roku np. obkupiłam się w butach:) w sklepach internetowych. Najbardziej zaskakująca jest fachowa obsługa tego typu miejsc np call center w którym dowiesz się wszystkiego o oferowanych produktach. Zaglądajcie więc również do neta, bo warto:)

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Jeszcze nie miałam czasu wybrać się na zakupy, więc nie wiem gdzie są jakież większe wyprzedaże. Jedyną promocję, z jakiej skorzystałam w ostatnim czasie, wyhaczyłam na eobuwie.pl, kupując buty dla mojego faceta. Były prawie o stówę tańsze! Ten kto pierwszy wpadł na pomysł shoppingu internetowego powinien dostać nobla od tych najbardziej zapracowanych:))

    anaorz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    zgadzam sie całkowicie też uwielbiam zakupy w internecie!!! sklepy outletowe itp jak [usunięto_link]

    glodnamarzen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ostatnimi czasy z wyprzedażami jest coraz gorzej:/ kiedyż można było kupić naprawdę fajne rzeczy, dzisiaj – przeważnie „szmatki” z kolekcji sprzed kilku lat. a może po prostu nie trafiam na te wyprzedaże co trzeba?;)

    Sally Hansen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja tez ide na żywioł ale może bardziej hardcorowy bo ostatnio są żwietne mikołajkowe wyprzedaże w sklepie z bielizną kisskiss.pl tak więc miło i romantycznie można zaskoczyć swojego ukochanego 🙂 tak więc przyjemnożć za rozsądną cenę 🙂 🙂

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Teraz to się zaczynają wyprzedaże kolekcji 2009 🙂

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Niedziela po żwiętach. Wreszcie można wstać od stołu i iżć poszaleć na wyprzedażach. Planuje sobie dzisiaj pokupować jakież drobiazgi…:) Zobaczymy co mi wpadnie w łapy. Mam nadzieje, że nie wrócę znowu z paroma kompletami nowej bielizny, bo to niestety moja słabożć;p

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja dzis kupilam 4 bluzki koszulowe jako ze bardzo traz cenie ten element garderoby, dwa swetry, boskie czarne kozaki, dwie spodnice i paczke gaci w oysho.

    w sumie takie dosyc bez szalenstw te moje zakupy. razek klasyczne kroje.

    jeszcze bardzo by mi sie pzydal brazwy kardigan, ale to juz skocze sobie w tygodniu.

    sylwester to raczej u mnie skonczy sie w dzinsach i topie. szczegolnie, ze mam taki jeden, ktory mam ochote ubrac.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę