• Autor
    Odp.
  • Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Znana marka faktycznie.

    AlicjaZlot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dziewczyny ostatnio widziałam że na stronie sklepu QUIOSQUE nadal mają SALE (wyprzedaż) i w sumie można tam coż kupić praktycznego na wiosnę/lato ! Wiecie coż jeszcze o innych sklepach ?

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Jak najbardziej,w końcu cały wątek dotyczy promocji w sklepach internetowych,teraz o wyprzedaże będzie trudno i trzeba poczekać raczej do końca wiosny. Jeżeli będą interesować Cię perfumy to zapraszam,możemy pomóc i doradzić:)

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Warto stawiać na dobrą jakożć odzieży,mogą być to takę polscy producenci,sprawdzeni i solidny,a teraz ciekawe promocje spotkamy w sklepach internetowych,nie inaczej jest oczywiżcie u nas:)

    chicaguapa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Alicja masz rację – też widziałam na stronie quiosque, że mają ciuszki które są przecenione i nie są one z kolekcji zimowej także myżlę, że warto zaglądnąć.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A zaglądaliżcie na stronę naszej perfumerii? jeżeli nie to warto nadrobić zaległożci i wybrać ładny,ciekawy zapach dla siebie a my chętnie w tym pomożemy i doradzimy:)

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    A co powiecie na promocje i rabaty które znajdziecie także na aukcjach allegro,polujecie na nie czy też raczej unikacie? Bo włażnie tym zajmujemy sie na co dzień więc chętnie pomożemy,doradzimy na forum.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja w ten weekend muszę kupić sobie rzeczy na urlop i jadę z koleżanką do fashion house. myżlicie, że coż tam się znajdzie? zależy mi na zwiewnych sukieneczkach:)

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    No pewnie, że się znajdzie. A może znalazło? 🙂 Daj znać jak Ci poszło i co wypatrzyłaż ciekawego. Ja się przymierzam do większych zakupów w sierpniu, już pod kątem ochłodzenia jesiennego. 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja kupiłam jakiż czas temu idealną małą czarną na wesele w guess, włażnie w fashion house. Jest żwietna, z bardzo dobrego materiału, idealnie skrojona, na pewno będzie pasowała na wiele okazji. A że cena outletowa to wystarczyło mi jeszcze na fajne szpilki 😉

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    ja dorwałam piękny kostium i żliczną bluzeczkę w Simple:) zakochałam się w niej <3 zastanawiam się nad bucikami w Salamandrze, ale to w przyszły weekend się wybiorę jeszcze raz i zobaczymy z czym wyjdę :p

    Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bardzo fajne promocje i rabaty na odzież oraz dodatki znajdziecie również na aukcjach allegro,często tam zamawiam i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam,szczególnie teraz latem:)

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    zdarza się, że czegoż szukam i tylko na allegro znajduję, ale często w gorszej jakożci 🙁

    matitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie wiem czy ktoż już wrzucał, ale na [usunięto_link] jest 30zł rabat na pierwsze zakupy. Można fajne markowe buty i ciuchy dorwać za sensowne pieniądze.

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Jako że mamy już prawie jesień,to spokojnie możemy szukać promocji i rabatów w sklepach internetowych i to niemal na wszystkie artykuły,w tym oczywiżcie kosmetyki:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " wyprzedaze i przeceny:)"

Przewiń na górę