• Autor
    Odp.
  • Dominik84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jestem dumna z mojego syna stawiał dziż włażnie pierwsze kroki 😀

    benko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jestem dumna ze wszystkich moich sukcesów, zarówno jeżli chodzi o życie rodzinne, znajomożci jak i zdane prawo jazdy oraz przebyty rok studiów, które lubię 🙂

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jestem dumna z tego, że przełamałam opór przed nauką języka i wreszcie zapisałam się na kurs do Lincolna w Krakowie. Ostatnio wszędzie spotykam te plakaty z przystojnym panem reklamującym Lincolna i myżlę, że to potwierdzenie, że dobrze zrobiłam 😉 a tak na poważnie to cieszę się i nie mogę się doczekać efektów nauki. Trzymajcie kciuki za mnie. Moja koleżanka skończyła już ta kurs i dostała dobrze płatną pracę we Francji. Może i mnie się uda 😉

    dusia_ha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja jestem dumna ze swiadomosci, ze jestem w stanie wszystko i tak naprawde nic nie musze, moge sie smiac, moge sie smucic, ale tylko wtedy kiedy ja mam na to ochote, jestem dumna, ze codziennie sie usmiecham i jestem energiczna, ze mimo jakis tam problemow, potrafie caly czas widziec rozwiazanie, do ktorego mozemy dojsc. To chyba sie nazywa optymizm, a ja tego nie dostalam od nikogo, sama na to poczucie pracuje 🙂 jestem szczesliwa po prostu, choc czasem bywa roznie 🙂

    bobi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja jestem dumna z tego iż udało mi się skończyć studia i dostałam wymarzoną pracę 🙂

    _________________________________________
    [usunięto_link]

    Cooren
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jestem dumna z mojego męża 😉
    Z naszej pracy.
    Z naszego domu.
    Z tego, że wczeżnie się usamodzielniliżmy, ja w wieku 19 lat, mąż w wieku 17.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Z czego jesteżmy dumne?"

Przewiń na górę