• Autor
    Odp.
  • magda_ada
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Od pewnego czasu uzywam gucci by gucci, na wiosnę chciałabym jednak kupić coż nowego lecz na styl gucci….
    Mogę liczyć na pomoc ?

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    @mrówka wrote:

    ela007 a skad dowiedzialas sie ze to sa podroby?

    O rany, dopiero wróciłam do tego wątku… No wiesz, widziałąm po opakowaniu- to po pierwsze, a uwierz mi, że jestem specjalistką w tych sprawach…, po dr. pachną długo, tak ja te, które kupowałóam na strefie bezcłowej wczeżniej, zanim merlina odkryłam. Nie wiem jak jeszcze mogę Ci to udowodnić… Teraz są fajne promocje, zobacz sobie, może akurat coż dla siebie znajdziesz;)

    familka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Polecam feromony z tego sklepu [usunięto_link] sprawdzona i godna zaufania firma.

    darknesrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja bardzo często kupuję różne rzeczy w sieci.

    Osobiżcie robię zakupy w [usunięto_link] Kupowałam tam już trzy razy i się nigdy nie zawiodłam. Robiłam również zakupy w [usunięto_link] i też nie było źle. Najważniejsze, że perfumy są oryginalne. Ogólnie to robię tak na przemian zakupy, zależy w którym sklepie taniej mają to co chce kupić Smile

    A tak na marginesie, to możecie polecić jakąż perfumerię, gdzie są rzadko spotykane w Polsce perfumy??

    zuzia.gdansk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja przekonałam się do perfumerii [usunięto_link]. Szybka dostawa i bardzo dobry kontakt z pracownikami to ich atut. O oryginalnożci perfum nie wspominam bo już nie raz to sprawdziłam.

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Tak jak już kiedyż pisałam, ja coraz czężciej kupuję przez internet, przyzwyczaiłam się do e-zakupów. Mój zaufany merlin wciąż się rozwija, ostatnio najwięcej pieniędzy zostawiam w dziale sport. Mają przyzwoite ceny ciuchów, dużo fajnych marek, i sprzętu,

    walenty125
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    @zuzia.gdansk wrote:

    A ja przekonałam się do perfumerii [usunięto_link]. Szybka dostawa i bardzo dobry kontakt z pracownikami to ich atut. O oryginalnożci perfum nie wspominam bo już nie raz to sprawdziłam.

    O widzę że koleżanka też u nich kupuje. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.
    [usunięto_link] = dobre zakupy. Też polecam.

    Jokasta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moje sprawdzone internetowe perfumerie to : dolce.pl oraz perfumeria.pl

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Bardzo lubię internetowe perfumerie, bo zawsze wiem czego – gdzie szukać. Jeżli robię zakupy w internecie i proszę obsługę o pomoc, to wiem, że jestem w tym momencie najważniejszym klientem i zostanę dobrze obsłużona. Od dawna kupuję perfumy na kokai.pl! Przekonałam się do nich bo zawsze maja moje ulubione zapachy i mogę liczyć na fajne promocję. A przy tym wszystkim nie ruszam się z fotela.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Pewnie, że kupowałam 🙂 Po pierwsze jest taniej, po drugie oszczędzam swój czas, który zmarnowałabym jadąc do drogerii, stojąc w kolejkach do kas a potem w korkach przy powrocie do domu. Mam swoje perfumy, których używam juz od kilku lat (4 zapachy zawsze te same) więc nie muszę wąchać nic nowego tylko po prostu kupuje swoje ulubione zapachy i dostarczają mi je do domu 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Chyba najlepszą metodą jest wypróbowanie danego zapachu w drogerii,a następnie zamówić w sklepie iteretowym,tym sposobem wychodzi o wiele taniej.

    essa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Witam, to mój pierwszy post 😀 Od jakiegoż tematu muszę zacząć więc może wypowiem się w temacie zakupów naszych kochanych perfum;)

    Wiele razy kupowałam w perfumerii [usunięto_link] – wszystko było w jak najlepszym porządku ale ostatnio coż z cenami zaszaleli;/

    Postanowiłam zaryzykować i zrobiłam zakupy w [usunięto_link] i jestem mega zadowolona – niskie ceny, szybka przesyłka.

    Warto odkrywać nowe perfumerie chociaż z drugiej strony to lekkie ryzyko kupować w mniej znanych perfumeriach. Ja na szczęscie się nie naciąłam i dzięki temu odkryłam moją ulubioną perfumerię:)

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Kupowanie przez internet stało się coraz bardziej popularne, no i perfumerii internetowych coraz więcej. Dla mnie zawsze numerem jeden w tej kwestii jest kokai.pl. Cenię ich za wysoką jakożć kosmetyków które są dostępne, i za to, że robią bardzo fajne promocje więc jeżli mi się coż spodoba, a jest odrobinę za drogie mogę poczekać i kupić taniej:)

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    W perfumeriach internetowych na bieżąco możemy żledzić promocje, więc zakup ulubionych perfum po okazyjnej cenie jest dużo łatwiejsze niż w stacjonarnych perfumeriach.

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    W perfumeriach internetowych na bieżąco możemy żledzić promocje, więc zakup ulubionych perfum po okazyjnej cenie jest dużo łatwiejsze niż w stacjonarnych perfumeriach.

    Oj, zdecydowanie łatwiej jest być na bieżąco z promocjami. Ja kokai.pl żrednio co tydzień pilotuję i opłaca się bo znowu wyniuchałam promocję na moją ukochaną Kate Moss 🙂 a kilkadziesiąt złotych drogą nie chodzi, prawda? no 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę