zakupy przez net??

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Kupowałyżcie bądź kupujecie perfumy przez net???

    Natka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Nie 😕
    Ja zanim kupie musze powachac i przetestowc na swojej skorze 😀

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    To zawsze mozna zrobic w drogerii, ja kupilem juz 2 razy w sklepie internetowym, okazaly sie znacznie tansze i dostarczono mi do domu. Nie lubię chodzić i szukać!

    kintia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zakup perfum przez net??…jak najbardziej w porządku…trzeba dobrego, sprawdzonego sprzedawcę poszukać, cena również nie powinna się znacznie różnić do sklepowych, no i oczywiżcie trzeba znać zapach, który che się kupić…szukanie nowych, których się nie zna jest bez sęsu…

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    ja kupowalam w tym roku na allegro mamie chanel allure, i wszystko bylo w jak najwiekszym porzadku, w dodatku udalo mi sie sporo mniej zaplacic…mamusia zachwycona do tej pory…zapach sliczny. na podrobki na szczescie nie trafilam nigdy, chociaz slyszalam, ze sie trafiaja zafalszowane perfumki, na allegro:/

    Gibsia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    @zożka samożka wrote:

    ja kupowalam w tym roku na allegro mamie chanel allure, i wszystko bylo w jak najwiekszym porzadku, w dodatku udalo mi sie sporo mniej zaplacic…mamusia zachwycona do tej pory…zapach sliczny. na podrobki na szczescie nie trafilam nigdy, chociaz slyszalam, ze sie trafiaja zafalszowane perfumki, na allegro:/

    a masz może nazwe tego uzytkownika od ktorego kupowałaż??Bo ja miałabym potzrebe kupić perfumy bo wiem własnie,że mozna taniej:) Byłabym wdzięczna za namiar na tego kogoż.Nie wiem czy mozna tutaj na forum,jesli to to na pw. Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Tu widze jest sklep, czy ktos juz zamawial w nim?

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ja tez bym prosila o adres jakiegos dobrego sprzedawcy 🙂

    Gibsia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    znalazłam ostatnio na allegr gożcia, który sprzedaje perfumy baardzo tanio bo z tych sklepów bezcłowych.Jak znajde jaki to użytkownik to Wam napiszę.Nie jest to sprawdzona osoba,bo nie zamawiałam jeszcze u niej,noszę się z takim zamiarem,awle kontaktowałam się z nim i można przesyłkę sprawdzić przy odbiorze za 20 zł,więc sadzę,że nie jest aż takie duże ryzyko.

    Basiunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tez bym prosila o adres jakiegos dobrego sprzedawcy 🙂

    Pan u ktorego ja kupowalam ma na Allegro nick black-arrow

    mozna do niego napisac maila i podac swoj nr telefonu. On oddzwania i nawet doradza. Fajny pomysl i profesjonalna obsluga.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    cena wydaje sie byc prawidłowa szczególnie ze to tester:)
    Testery są intensywniejsze i na wlasne potrzeby słuzą dobrze, co innego komus w prezencie…

    federico
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Praca dla kazdego kto chce dorobić . Praca polega na rozprowadzaniu perfum naszej firmy, zarobiki naparade atrakcyjne.
    Jeżeli ktoż nie jest zainteresoawny sprzedaża a ma zdolnożci do kierowania i budowania swojej grupy dystrybutorów, rownież gorąco zapraszam. Można zarobic bardzo ładne pieniażki. Nie bede tutaj wypisywał kwot, ponieważ wszystko jest uzależnione od wkładu pracy, lecz żmiało moge powiedziec ze jest wiele osob które zarabiają ponad 1000zł juz po kilku miesiącach budowania grupy.
    Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
    kontakt gg 1931503 badz mail [usunięto_link]

    Linki podajemy na prv a nie na forum
    Fi

    federico
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jakie zapachy Panie lubia najbardzije?a może używała ktoraż Pani perfum z FM?pozdrawiam i prosze o opinie, chciałbym poznać jakich zapachów używaja nowoczesne kobiety… 🙂

    Akomcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja kupuję przez neta często testery, są tańsze i wg mnie intensywniej pachną. Oczywiżcie zapach zawsze sprawdzam w drogerii i jak dotąd jestem zadowolona. Mam już chyba 5 tester, kosztował mnie ok 20 zł mniej niż ten sam perfum w sklepie. Jedyna wada brak korka, ale dla mnie to nie problem 😀

    modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    😀 JA RÓWNIEŻ KUPUJĘ PERFUMIKI PRZEZ NET. MAM SPRAWDZONĄ KONSULTANTKĘ!-SĄ TO PERFUMY FM- 30ZŁ ZA FLAKONIK!!śWIETNIE PACHNĄ A NAJBARDZIEJ ZADOWALAJĄCA JAST CENA!!ZAWSZE ROBIE TAK– IDE DO DROGERII WYBIERAM SOBIE JAKIS FAJNY PERFUMUIK SPISUJĘ NAZWE I ZARAZ DZWONIĘ DO PANI KASI Z ZAPYTANIEM CZY TAKI PERFUMIK POSIADA 😛 OBSŁUGA MILA I SPRAWDZONA!!ZAINTERESOWANYM PODAM MAILA DO PANI KASI: [usunięto_link] 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę