• Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Faktycznie jak się robi zakupy przez internet można łatwo sprawdzić wszelkiego rodzaju promocje. Ja bardzo często wchodzę na stronę kokai.pl, żeby sprawdzić, czy są w promocji moje ulubione perfumy;) A do perfumerii stacjonarnych nie zawsze mam czas zajrzeć;)

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    zakupy przez net są ok, jeżli masz sprawdzone źródło, z którego wiesz, że nie kupisz podróbki oraz oczywiżcie wiesz, jakie masz kupić perfumy 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    To bardzo dobra metoda,poniewaz w perfumeriach internetowych bardzo często można kupic markowe perfumy po prostu duzo taniej niż w drogeriach. Sama często tak robię.

    Julia2804
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Perfumy zawsze kupuję przez Internet, bo jest zdecydowanie taniej niż w tradycyjnym sklepie. Jeżli już dokonuję zakupu to w Realta, bo są zawsze oryginalne. 😉

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Widzę na forum coraz więcej zwolenniczek zakupów perfum przez internet. Myżlę, że jeżli przełamie się pierwsze obawy i przekona się, że można zaufać danemu sklepowi, taki sposób na zdobycie ulubionego zapachu w przystępnej cenie jest najlepszy.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    A ja polecam perfumytaniej.pl – zawsze oryginalne i tańsze niż w zwykłych drogeriach 🙂

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A ja polecam perfumytaniej.pl – zawsze oryginalne i tańsze niż w zwykłych drogeriach 🙂

    Racja 🙂 też tam kupuję

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    martynazu, zgadzam się z Tobą , to dobre spostrzeżenie, o którym niektórzy zapominają wychwalając zakupy w sieci. Ja tez wolę wybrać się na zwykłe zakupy, kiedy nie wiem co kupić, a moje wymagania ograniczają sie jedynie do „jakichż kosmetyków”.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Chyba, ze ktos zaproponuje wirtualną drogerię, taką, ze będzie można zobaczyć wszystko jak w normalnym sklepie. To by było coż dla mnie 🙂

    kanapka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    to jeszcze będziemy musieli poczekać na takie rozwiązanie;D
    zaciekawiona zaczęłam szukać, jakis pomocy no ale udało mi sie znalezc jedynie żmieszną aplikacje do komponowania listy zakupów. nic poza tym

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja też kupuję perfumy przez internet i nie widzę w tym żadnego problemu 😉
    mam swoje sprawdzone perfumy, najbardziej lubię bruno banani pure woman i Bulgari Omnia Amethyste. to są moi faworyci 😉

    basienka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Zakupy przez internet w dzisiejszych czasach to coż całkiem normalnego. Można powiedzieć, ze przeszły do porządku dziennego. Oczywiżcie, trzeba uważać, gdzie się co kupuje i czy aby jest to wiarygodne źródło.

    Możecie kupować perfumy w różnych drogeriach czy perfumeriach internetowych. W przypadku Allegro trzeba być bardzo ostrożnym, aby nie zakupić podrabianej perfumy lub u takiego sprzedawcy, który ma bardzo mało gwiazdek lub w ogóle i jest przez to „niepewny”.

    Niemniej jednak, często można trafić na niezłe oferty cenowe. 🙂 Polecam.

    basiaP
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja też kupuję perfumy przez internet i nie widzę w tym żadnego problemu 😉
    mam swoje sprawdzone perfumy, najbardziej lubię bruno banani pure woman i Bulgari Omnia Amethyste. to są moi faworyci 😉

    a gdzie kupujesz? w jakim sklepie? a może na allegro?

    ja wlasnie do allego mam takie jakies mieszane uczucia. Nie raz się już nacięłam.

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja kupuję na iperfumeria.pl . też kiedyż mi ten sklep koleżanka, byłam zadowolona z obsługi sklepu itd i tak już zostało 😉 teraz tam kupuję. a na allegro jakoż nie przepadam

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    A jak wygląda sprawa z przesyłką? W cenie czy płatna extra, no i w jakim czasie dostawa?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę