• Autor
    Odp.
  • modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ➡ ZAPOMNIALAM JESZCZE PODAĆ NR GG PANI KASI 9385218 😆 POLECAM!!!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kilka razy kupilam perfumy w internetowej perfumerii…ale raczej byly to wody toaletowe np aquoliny, ktorych w zwylych sklepach jest jak na lekarstwo, a ja lubie miec w lazience jakis niezobowiazujacy psikacz o doslownym zapachu.

    zwyklych, tradycyjnych perfum nie kupuje na allegro czy w e-sklepach. tylko sephora, douglas, galeria centrum, superpharm…i sklepy wolnoclowe na lotniskach:)

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    linki na pw – tansze niż w sklepach i na 100 % oryginalne. Poza tym, czasami wychaczy sie mega promocje (np. kupiłam sobie ostanio hugo boss deep red za 169 zł – 90 ml)

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja bym sie bala kupowac perfumy w necie bo nie wiadomo co mi przysla ale np za granica sa tansze niz w polsce te akurat co ja mam to byly drozsze o 80 zl, parvati pisala o sklepach wolnoclowych a sa takie tez na lotniskach i w sumie roznicy nie widzialam

    anka4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Potrzebowałam na prezent dolce vite i udalo mi sie kupic 30 ml w bardzo dobrej cenie wlasnie w sklepie internetowym. Produkt oryginalny no i troszke zaoszczędziłam:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jeżli zna się zapach to ryzykować nie ryzuję:)Choć ja perfum nie kupuję przez internet.

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja nigdy nie kupowałam przez net perfum. Ale jeżli już, np. korzystniejsza jest cena, to i tak nalezy przetestować na sobie przed zakupem…myżle.
    Ale w necie mozna za to wiele ciekawostek znaleźć. Np. ostatnio natknęłam sie na blog o nazwie lovetrap, reklamuja tam perfumy chupachups. mogą być ciekawe.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    Ja tez czasem szukam po necie nowosci. No własnie,słyszalam o perfumach chupa chups. Nie moge sobie wyobrazic jednak jak pachna – lizakami? 😆
    A przez ten blog nie można ich kupic wlasnie?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Wiesz co…Na blogu są chyba tylko reklamowane. A dostepne pewnie w perfumeriach – rossman, sephora itp. Może przy okazji zajrzę i powącham 🙂

    migotka122
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    No własnie, kupowanie perfum przez internet. Kilka razy kupilam na aukcjach czy perfumeriach w necie i byly rzeczywiscie sporo tansze i zakup sie ewidentnie oplaca. Zastanawiam sie tylko dlaczego sa takie roznice w cenach tych perfum i czy na pewno to oryginaly. Ale i tak bede kupowac, bo sie bardziej opalca, zreszta tak jest wogole ze wszystkim, prosze bardzo;)

    Dior Addict do ust : [usunięto_link]

    i to samo w sephorze
    Dior Addict – usta [usunięto_link]

    ponad 100!! kurde 🙁

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    No własnie, kupowanie perfum przez internet. Kilka razy kupilam na aukcjach czy perfumeriach w necie i byly rzeczywiscie sporo tansze i zakup sie ewidentnie oplaca. Zastanawiam sie tylko dlaczego sa takie roznice w cenach tych perfum i czy na pewno to oryginaly. Ale i tak bede kupowac, bo sie bardziej opalca, zreszta tak jest wogole ze wszystkim, prosze bardzo;)

    Dior Addict do ust : [usunięto_link]

    i to samo w sephorze
    Dior Addict – usta [usunięto_link]

    ponad 100!! kurde 🙁

    Jeżli zna się zapach (choćby po testowaniu w sephorze, douglasie itd.), to kupno flakonika przez komputer. Polskie perfumerie internetowe nie są konkurencyjne, za to złapanie ciekawej aukcji od sprawdzonego sprzedawcy bardzo się opłaca. Na aukcjach czasem sprzedawane są testery – w tym przypadku zapach utrzymuje się tak samo lub dłużej, tylko czasem nie dostajesz ozdobnika w postaci korka do butelki. Warto się porozglądać, poszukać sprzedawcy o nieposzlakowanej opinii i sprytnie zaoszczędzić trochę grosza.

    zin
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Perfumy to nie jest coż, co kupuję przez internet. Mam podejrzenia, że te perfumy nie pochodzą z krajów, których nazwy widnieją na opakowaniach 🙂

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Mój ulubiony zapach, to perfumy emporio armani zlote, uwielbiam. Jestem trochę niepocieszona, bo coraz trudniej jest dostać ten zapach w butelce 50ml:( Powiem Wam, że już kilka razy zawiodłam się na perfum. douglas i na galer. centrum, bo tam kupiłam podruby. Postanowiłam więc kiedyż, że spróbuję kupić perfumy w zaufanym merlinie i opłacało się! Nie zawiedli mojego zaufania, perfumy są oryginalne, no i bardzo często w promocjach. Choćby teraz, walentynkowej. (Cena rynkowa może się schować!)

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Dostałam od ukochanego amor, amor… Będę się nimi perfumować na wieczorowe wyjżcia, no i nie mam wątpliwożci gdzie kupił je mój chłopak…, heehe.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ela007 a skad dowiedzialas sie ze to sa podroby?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę