• Autor
    Odp.
  • carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    A jak wygląda sprawa z przesyłką? W cenie czy płatna extra, no i w jakim czasie dostawa?

    Przesyłka kosztuje 8 zł.
    A dostawa jest w 24h. Także na prawdę spoko.

    Iwanova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    @olanqua wrote:

    Jeżłi chodzi o perfumy to polecam sklep internetowy z oryginalnymi i niedrogimi perfumkami z dostawa gratis. Ja jestem zadowolona. Polecam:) Kontakt 032 7570016, e-mail:[email protected]
    Prosze nie podaj linkow
    F.

    Znam doskonale 😀 Korzystałam, super! Polecam 🙂

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Kupowałąm i namawiam dop kupowania. W stopce mam przekierowanie na naszą drogerię…

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    kupowalam i to nie raz. zazwyczaj najpierw ide do drogerii i przetestuję zapach na własnej skórze po czym znajduję takie same w internecie. Outlet jest swietnym miejscem na takie zakupy. Albo kupuję perfumy które juz dobrze znam.

    raulq7
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Sam jeżeli chodzi o perfumerie internetowe, za dużo niestety nie mam do powiedzenia. Korzystałem tylko z usług jednej – edp24.pl. Kupiłem tam perfumy dla swojej żony na walentynki 🙂 Paris Avenue – nie wiem, czy miałyżcie stycznożć.
    I wszystko ok, dostawa w 3 dni, perfumy dotarły do mnie pięknie opakowane i co najważniejsze nieuszkodzone 🙂

    cyganeczka19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja przez neta zamawialam tylko mgielki z avonu do ciala truskawkowa i arbuzowa

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    A ja szukam pewnej perfumerii, nie chciałabym się dać zrobić w balona. ://

    mika22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja cały czas kupuje przez neta i żwietnie się sprawdza, mam co chce i tanio.
    Sama prowadzę sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami itp.

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    U mnie podobnie,zakupy internetowe mogą być prawdziwą przyjemnożcią,ponieważ unikniemy stania w długich kolejkach,oraz wyższych cen. Zachęcam także do kupowania dobrych,markowych perfum,to się bardzo opłaca.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zakupy przez net??"

Przewiń na górę