zaniedbany chlopak…

  • Autor
    Odp.
  • eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    w zartach może powiedz….
    chociaż to sprawa delikatna… ;/ ale pasowałoby poiwedziec wprost 🙂
    nie wiem co ja bym zrobiła albo mu poiwedziała albo by mnie tak odpychało że bym go zostawiła ? ;] 8)

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    @cassie wrote:

    Mam na mysli jego zeby

    znaczy sie, ze są „popsute”, krzywe, czy po prostu ma nieżwierzy oddech?
    Ja mojemu kazałam isc do dentysty i już. A jesli o oddech chodzi, np.jak zjecie obiad powiedz „musze umyc zęby, Ty chyba tez powinnienes- żmierdzi cebulą 😆 ” hehe 🙂

    @cassie wrote:

    skarpetki i przepocone koszulki

    Zapytaj „Ty nie mozesz zmienic tych skarpetek?” i już 😆
    najgorzej chyba z tą koszulka przepoconą- rzeczywiscie glupio powiedziec wprost.. Moze zapytaj go, czy nie jest mu troche za gorąco? :>

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    albo czy grał w piłke czy cos podobnego bo jestes przepocony…

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    baaaardzo delikatna sprawa …. mój też ma problemy z zębami ale boi się dentysty i mu mówię że jak mu zęby wypadną to go nie będę chciała 😉 działa bo zapisuje się do dentysty 😉 skarpetki? dałam mu dezodorant do stóp 🙂 koszulka???? kup mu antyperspirant 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    zadne dezodoranty nie pomoga trzeba sie myc i prac brudne rzeczy a nie „dezodorantowac”

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    powiedz wprost – bedzie mial motywacje zeby o siebie dbac bo jak nie to go rzucisz i znowu bedzie sam ;p

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    oh ja pamietam jak kiedys do mnie chlopak w odwiedziny na kilka dni przyjechal… zapomnial szczoteczki do zębow a nic nie powiedzial zeby mu dac ani sam nie kupil…

    az nie wytrzymalam drugiego dnia i dalam mu zupe gulaszową i po posilku jak chcial mnie pocalowac to powiedzialam ze ta zupa smierdzi i czy moglby umyc zeby 😀 a on, ze zapomnial szczoteczki to polecialam i mu kupilam… ale mu sie glupio zrobilo 🙂

    inny nosil podarte skarpetki i zmienial z lewej na prawą i sam jeszcze to komentowal i sie z tego smiał 😯 bosh… faceci to czasem takie flejtuchy ze masakra 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak zaczelam byc z moim facetem, to srednio o siebie dbal…

    tyle ze nie byla to kwestia higieny. po prostu…wkladal na grzbiet to, co akurat jeszcze sie nie rozpadalo, krem do twarzy byl zjawiskiem obcym, a suche platty skory chyba uwazal za ceche prawdziwego mezczyzny. teraz to sie troche zmienilo.

    ale…odor potu, zepsute zeby, cuchnacy oddech czy brudne skarpety…az mnie zmrozilo. ktos, kto nie dba o higiene nie moglby stac sie moim facetem.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Dziwne trochę. Mnie zawsze tacy chłopacy odrzucali na kilometr. Mój chłopak jest zawsze żwieży, dba o siebie, nawet u mnie prasuje koszulę, gdy się wygniecie. My nawet zęby myjemy po posiłkach, żeby przyjemniej się całowało.;p To zależy po prostu od człowieka. 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    od czlowieka?

    raczej nie…

    zasady higieny nie sa czyms dziedzicznym. tego powinna nauczyc mama. mnie by bylo wstyd, gdyby moj syn chodzil w przepoconych koszulach i nie myl zebow.

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Zgadzam się w zupełnożci. Nie zwróciłabym uwagi na faceta niezadbanego, żmierdzącego czy niewiadomo co jeszcze. Mam też manię na punkcie dłoni 😛 jak widzę, że są jakież brudne paznokcie to aż mi się niedobrze robi 🙄 nie wytrzymałam z takim facetem…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Tak, ale mamusia całe życie nie będzie za niego prała i sprzątała (są wyjątki:P).
    Jeżeli ktoż jest brudasem, to jest większe prawdopodobienstwo, że się nie zmieni, niż, że zacznie dbać o siebie. Chyba, że pójdzie do programu :
    „Zrobimy gwiazdę z każdego i z brudnego i z czystego”:P

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Tak, ale mamusia całe życie nie będzie za niego prała i sprzątała (są wyjątki:P).
    Jeżeli ktoż jest brudasem, to jest większe prawdopodobienstwo, że się nie zmieni, niż, że zacznie dbać o siebie. Chyba, że pójdzie do programu :
    „Zrobimy gwiazdę z każdego i z brudnego i z czystego”:P

    napisalam: nauczyc.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jak zaczelam byc z moim facetem, to srednio o siebie dbal… (…) teraz to sie troche zmienilo.

    a wiec jednak zwiazek z Toba, lub okres w jakim jest z tobą- zmienil go w jakims stopniu.. hmm

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jak zaczelam byc z moim facetem, to srednio o siebie dbal… (…) teraz to sie troche zmienilo.

    a wiec jednak zwiazek z Toba, lub okres w jakim jest z tobą- zmienil go w jakims stopniu.. hmm

    tak: zaczal myc twarz zelem, przecierac ja plynem micelarnym i smarowac kremem nawilzajacym.

    cholerna zmiana, co?

    buahahaha

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zaniedbany chlopak…"

Przewiń na górę