• Autor
    Odp.
  • AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Aby stracić zbędne kilogramy to przede wszystkim ruch i ćwiczenia. Nie trzeba katować się dietami, można jeżć wszystko, ale z głową. I pic dużo nie gazowanej wody.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    No włażnie – często jeżć ale mało, nie podjadać, nie jeżć tłusto.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Popieram, rozbić sobie posiłki na regularne małe 4-5 posiłków co np. 2-3h, nie jeżć też bezpożrednio przed snem. Trochę ruchu do tego i żadne diety nie są specjalnie potrzebne.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Odchudzanie to nie taka prosta sprawa. Na początek warto udać się do dietetyka, który ułożył by specjalną dietę dla ciebie. Pokazał jak się odżywiać, co jeżć, a czego unikać. No i trzeba ćwiczyć, bez tego ani rusz. Według mnie ćwiczenia to podstawa. Można też dodatkowo sięgnąć po jakież suplementy wspomagające odchudzanie. np. tabletki odchudzające.

    michalina92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    moge przyjąc wasze wszystkie kg. objadam sie slodyczami, jem nie regularnie, na kolacje frytki, ryba, ciastka,piwko i dalej nie tyje….

    halka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Dziewczyny jest styczeń i wiadomo nowy rok nowe postanowienia! A jaj was wszystkie zaskoczę bo do dietetyka w halsa zapisałam się już w grudniu 2012 i teraz to mogę tylko powiedzieć, że każdemu życzę takiego wejżcia w nowy rok jak moje… – 4 kg i spada… trzymajcie kciuki!! 😉

    cropcka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a ja niedawno wpadlam na swietny pomysl zrzucenia zbednych kilogramow. a mianowicie moje dziecko juz zaczyna wszystko mniej wiecej jesc i nie zaluje sobie oczywiscie wiec nakladam na jeden talerz i dla mnie i dla malej . ona je troche ja jem troche i oczywiscie co trzy godziny. minelo dopiero 2 tygodnie a ja schudlam juz 2 kilogramy .oprocz tego oczywiscie ruch. rower i cwiczenia.

    Quinga
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja zdecydowanie polecam regularny wysiłek fizyczny. 🙂 Na początku nie jakiż wielki, żeby się nie zniechęcić. I musi być to coż przyjemnego, inaczej trudno się zmotywować. Dietę moim zdaniem warto wprowadzić dopiero po 2-3 tygodniach treningu, bo inaczej można być osłabionym. Najlepiej jeżć lekkie posiłki, ale do syta i o stałych porach, wyeliminować mocno przetworzone jedzenie.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Mnie po ciąży zostało mnóstwo zbędnych kilogramów. Od dwóch tygodni jestem na diecie. 5 kilo za mną. Dieta, ćwiczenia, tabletki Therm Line Forte. Szczególnie ćwiczenia są dla mnie ciężkie, ale się trzymam.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    No tak od samych tabletek się nie schudnie, one wspomagają a ćwiczyć systematycznie trzeba. Przymierzam się do schudnięcia i też mam zamiar kupić tabletki.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    ślicznotka, a co ćwiczysz, jakie ćwiczenia? Chodzisz gdzież na ćwiczenia czy we własnym zakresie ćwiczysz?

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ćwiczę na siłowni. Fitness i Magic Bar na ramiona i uda. Nadal biorę Therm Line. Jem mało, ale zdrowo. Już siedem kilo mniej.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Kupiłam i zaczynam od jutra 😉 Tylko najgorzej będzie pożegnać się ze słodyczami ;( Ale mam nadzieję, że będę twarda i nie dam się pokusie.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Raz na jakiż czas coż słodkiego nie zaszkodzi jeżli tylko masz zbilansowaną dietę i ćwiczysz regularnie, także trzeba sobie to dobrze zaplanować, nie zawsze oznacza to wyrzeczenie się totalnie ze wszystkiego 🙂 na początku trudno ale potem już będzie tylko lepiej! 🙂

    asobczak0
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Moim zdaniem większożć wczeżniejszych wypowiedzi jest trafna. Najlepsze efekty odchudzania przyniesie pewnie połączenie odpowiedniej, zbilansowanej diety, regularne ćwiczenia fizyczne, oraz suplementacja dobrze dobranym preparatem na odchudzanie.

    Grunt to żeby nie przesadzić w żadną stronę. Ani zbyt rygorystyczna dieta, ani zbyt ambitnie przygotowany plan treningowy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

    Ja swego czasu miałam problem z nadwagą. Zaczęłam stosować podstawowe zasady zdrowego żywienia. 2 razy w tygodniu siłownia no i kupiłam przy tym tabletki odchudzające, które miały również działanie oczyszczające. Bez jakiż wielkich wyrzeczeń i bez wiecznego uczucia głodu schudłam ponad 8 kg. Jest to dla mnie dowód, że odpowiednie nastawienie i dobrze skomponowany plan odchudzania są skuteczne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zbędne kilogramy."

Przewiń na górę