• Autor
    Odp.
  • Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Popieram, nie musi być zbyt rygorystycznie, sama tak kiedyż miałam, wystarczyło przestawić kilka nawyków, trochę dodać ruchu, nie objadać się, naprawdę kilka prostych zasad bez rezygnowania pratycznie z tego co się lubi a efekt widoczny po pierwszym miesiącu już.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Tak najlepiej chudnąć, nie lubię takich diet gdzie trzeba się głodzić. Teraz odstawiłam zupełnie cukier i produkty mączne, ćwiczę i również łykam TL forte. Mam nadzieję, że się nie poddam 🙂

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A ile tego chromu bierzesz? jaki jest koszt tabletek? Ja mam ciągle ochotę na słodycze, zwłaszcza po nie słodkich posiłkach… :/

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ceny są różne, wahają się od 35 zł wzwyż za 60 tabletek. Ja kupiłam w promocji w aptece, wzięłam od razu 3 opakowania.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dietę trzeba trzymać, ale od czasu do czasu można pozwolić sobie na ciastko czy lody by nie zwariować. Ostatnio skaczę na skakance. Daje żwietne efekty. Rano łykam dwie tabletki Therm Line, sprzątam, jem żniadanie, ćwiczę przy telewizji (dwa w jednym), drugie żniadanie, dwie tabletki przed obiadem, potem jeszcze ćwiczonka i parę brzuszków przed wieczorną kąpielą. Ale wczoraj nie ćwiczyłam i zjadłam lody. Ale był Dzień Kobiet to można 🙂

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Wariujesz bez ciastek?

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    każda z nas walczy z kilogramami grrrr

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Zapominam o skakance, zapisałam i jutro postaram się kupić, może i hula hop się przyda 😉 Na razie schudłam 2 kg 😀

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    chudzianka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ooo hula hop. Ciekawe czy jeszcze mam w domu 😀 Zbędne kilogramy to najlepiej zredukować łącząc zdrowe odżywianie i aktywnożć fizyczną. No i odpowiednie suplementy w zasadzie też nie zaszkodzą. Tylko koniecznożcią jest regularne działanie, bo inaczej to nici z efektów.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

    Natka1989
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Zbędne kilogramy były moją zmorą bardzo bardzo długo. Do dziś pamiętam, jak znowu stawałam na wadzę i było +2 a przecież miało iść w dół 🙁

    W końcu się za siebie wzięłam, ale początki były makabryczne.

    Jak chciałam trochę bardziej zatroszczyć się o swoje zdrowie, żeby ta redukcja szkła w zgodzie z organizmem, to czytałam co nie co na takich portalach, jak np. lekarzpomaga.pl czy innych stronach w tej tematyce. Udało się, dzisiaj pisze do Was Natalia o 15 chudsza i … niebo szczęśliwsza. 🙂

    MMazurek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jeśli chcecie szybko schudnąć a suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? Polecam zadzwoń do Natalii, to właśnie u niej i dzięki niej znalazłam rozwiązanie mojego problemu jakim była nadwaga. Zaczęłam stosować Biphasic Slim i problem dodatkowych kilogramów zaniknął. Biphasic Slim to na prawdę dobry wybór, zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu a jednocześnie daje „kopa” energii. Teraz do każdego zamówienia jest Gratis w postaci Sibutramin 20mg !!! Polecam.

    magaszka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ruch, najlepiej cardio i zdrowa, zbilansowana dieta. Ja z tym drugim miałam problem, więc zdecydowałam się zaufać specjalistom i jedzonko zamawiam na Diet4U 🙂 Zrzuciłam już kilka zbędnych kilogramów… 😉

    jolakrejzola
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja też dzięki Diet4u wracam do figury po dwóch ciążach, już jestem coraz bliżej swojego celu. Jednak aby ten proces był lepszy chodzę na fitness, z dziećmi na basen. Kluczem do sukcesu jest zdrowa dieta i ruch, dużo ruchu! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zbędne kilogramy."

Przewiń na górę