• Autor
    Odp.
  • Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Mój ulubiony to płyn do kąpieli Aquolina Bagno Doccia. Aktualnie mam o zapachu ptysia z białą czekoladą i orchideą. Pachnie nieziemsko, a delikatne formuły płynu nie naruszają naturalnego pH skóry, nie niszczą równowagi warstwy hydro-lipidowej naskórka. Łagodnie oczyszczają skórę, która po kąpieli jest dobrze nawilżona i pięknie pachnie przez długi czas. Płyn ten jest lepszy niż nie jeden peeling.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Mi ostatnio wpadło w ręce nowe mleczko Luksja Pro Care, bardzo fajne jest, ja mam akurat to z olejem z pestek dyni, ale są też inne, z masłem shea, olejem sezamowym i mleczkiem owsianym. Wypróbuję wszystkie po kolei 😉 Mam po tej długiej zimie bardzo suchą skórę, a te mleczka mają w składzie składniki balsamów, różne olejki, glicerynę itd. Mam nadzieję, że mi to pomoże doprowadzić skórę do porządku zanim przyjdzie lato i trzeba będzie się pokazać 😉

    HolderDrogeria
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Żele Luksji bardzo ładnie pachną,ale oprócz nich mogę także polecić Joanna Fruit Fantasy o zapachu brazylijskiej mandarynki.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    rzeczywiżcie ładnie pachną te mleczka 🙂 Najbardziej podoba mi się to z mleczkiem owsianym.
    Może ktoż jeszcze je już wypróbował?

    mariakow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moim faworytem jeżli chodzi o żele pod prysznic jest włoski Tesori d’Oriente białe piżmo 🙂 Polecam

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No cóż, niektórzy muszą się ograniczać do produktów dostępnych w naszych drogeriach 😉
    A co do mleczek luksji jeszcze, to w naturze je widziałam, wczeżniej nie było, ale teraz już mają, nawet jakaż promocja była, ale nie spojrzałam na cenę, bo mam już zapas 😉

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja z kolei bardzo lubię żele czy też generalnie kosmetyki Dove,bardzo ładnie pachną,są też delikatne a to szczególnie ważne jeżeli mamy wrażliwą skórę.

    moniczus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja używam kosmetyków ziołowych, naturalnych. Jeżli chodzi o żele pod prysznic to najlepsze jakie do tej pory miałam w swojej kolekcji to firmy HB żel pod prysznic pigwa jabłko. świetny żwieży zapach i super nawilżona skóra. Polecam

    kudlaty7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najbardziej lubię kremowe mydło pod prysznic z Ziaji (masło kakaowe) i oliwkowe mydło pod prysznic z tej samej firmy. Skóra pięknie pachnie i jest nawilżona, kolejnym atutem jest duże opakowanie- 500ml i niska cena- w Rossmannie o ile pamiętam kosztują niecałe 7 zł 😀

    PaaTal_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    To masło kakaowe też jest bardzo fajne i pięknie pachnie. Poza tym Fa oraz Adidas ma ciekawą serię kosmetyków,żeli pod prysznic dla kobiet.

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja na zmianę albo adidas smoth, który odkryłam nie dawno lub mydełko naturalne.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Bardzo fajnym kosmetykiem jest mydło pod prysznic Ziaja Sopot Spa. Pielęgnuje, skutecznie zmiękcza i wygładza skórę oraz intensywnie ją nawilża. Zawiera algi morskie. Jest w dużej butelce 500 ml i co ważne, nie stracimy fortuny na zakup tego produktu. Oprócz tego mydło bardzo ładnie, żwieżo pachnie.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    @Agito.pl wrote:

    Bardzo fajnym kosmetykiem jest mydło pod prysznic Ziaja Sopot Spa. Pielęgnuje, skutecznie zmiękcza i wygładza skórę oraz intensywnie ją nawilża. Zawiera algi morskie. Jest w dużej butelce 500 ml i co ważne, nie stracimy fortuny na zakup tego produktu. Oprócz tego mydło bardzo ładnie, żwieżo pachnie.

    wlasnie takie mam teraz w lazience, i sie zgadzam, ogolnie jest bardzo fajne, ale zrobione z jakiegos takiego plastiku, co sie ciagle zgniata albo wyslizguje sie z reki

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Widziałam te żele jednak nie miałam okazji ich używać,faktycznie z tego co pisze większożć Użytkowniczek na forum wynika,że pachną bardzo ładnie,aż z ciekawożci sama przetestuję.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Miło, udało się nam dobrze doradzić:)

    U nas Ziaja Sopot Spa Mydło z algami pod prysznic 500 ml jest teraz dostępne w cenie 13 zł w kwietniu wysyłka paczkomatem jest darmowa:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żele pod prysznic"

Przewiń na górę