• Autor
    Odp.
  • Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ziaja pod prysznic nie jest najlepsza i akurat tutaj uważam,że warto postawić na Nivea lub Palmolive jeżeli ktoż ceni sobie zarówno skutecznożć jak i ładny zapach:)

    madzia78
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja lubię 2 w 1 żele pod prysznic a do tego kremowe.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ja z kolei ostatnio bardziej skłaniam się ku balsamom do ciała pod prysznic,które także skutecznie nawilżają,nie są drogie i spotkacie je w każdym sklepie z kosmetykami.

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Balsam pod prysznic Nivea jest całkiem niczego sobie,przynajmniej skutecznie nawilża,podobnie jak seria Dove,którą również polecam z tych tańszych kosmetyków.

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Teraz generalnie w sklepach internetowych znajdziesz szeroki wybór w niższej cenie,wszystko za sprawą żwiątecznych promocji i wyprzedaży jakie przed nami,warto po prostu szukać:)

    Triss2014
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja uwielbiam żele owocowe, które podczas porannego prysznica szybko mnie obudzą 🙂 revive z marakują jest takim żelem, bardzo orzeźwiający, dobrze się spłukuje i pozostawia przemiły zapach na skórze.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Bardzo fajne efekty daje żel do kąpieli HB – pozytywnie wpływa na cerę, która robi się zdrowsza, ładniejsza, normalniejsza. Cudów od razu nie będzie, ale systematyczność w stosowaniu tego samego kosmetyku powinna przynieść naprawdę diametralną zmianę. Tylko nie spodziewajcie się, że od razu będzie idealnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " żele pod prysznic"

Przewiń na górę