zespół napięcia przedmiesiączkowego

  • Autor
    Odp.
  • rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    jak sie zachowujecie przed okresem?jestescie nieznosne?ja tydzien przed jestem okropna nie ma dnia zebym sie nie klocila z moim facetem nie mowie juz o jedzeniu….

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Róznie bywa. Niekiedy nie odczuwam wcale, jedynie tylko piersi mnie bolą. Ale tym razem to masakra, nie mogę się już doczekać okresu… Jestem nieznożna, niemiła dla chłopaka, co chwile mam inny nastrój, o byle co ryczę. W dodatku ciągle jem, wczoraj na przykład pochłonęłam pół słoiczka masła orzechowego 😕 I podbolewa mnie podbrzusze. Ehh mam już dożć 🙁

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie miałam nigdy większych problemów z napięciem przed okresem. Żadnych kłótni, napadów apetytu, zmiennych nastrojów. Jedynie co, ból i napięcie piersi, nic poza tym. Bardzo rzadko boli mnie głowa dzień przed okresem, ale na szczęscie bardzo rzadko.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Generalnie nie ma róznicy, ale ostatnimi czasy robię się trochę bardziej drażliwa wtedy.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja w zasadzie nie mam też żadnych objawów. Przed mam tylko chęc na słodycze(ale tak na prawde to mam zawsze) no i czasem jakież krostki małe mi wyskakują. A okres to już całkowicie przechodzę bez niczego. Zadnych bólów, osłabienia. I oby tak dalej 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Dwa tygodnie przed okresem zaczynaja mi rosnac piersi,dwa dni przed sa tak nabrzmiale i tak strasznie mnie bola,ze nie moge nawet po schodach schodzic…ale jak juz dostane miesiaczke,to jak reka odjal..za to pierwsze dwa dni mam straszne bole brzucha..

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja zanim zaczęłam brać tabletki tez miałam straszne bóle piersi przed okresem. Tak jak u Moniki, każdy krok stawał się bólem. Miewałam też „humorki”. Ale od kiedy biorę tableki praktycznie nie mam PMS. Czasem mnie tylko leciutko brzuszek zaboli.

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    U mnie ból piersi, na twarzy wyskakują krosty i ogólnie jestem rozdrażniona. Ochotę na słodycze mam zawsze, więc to chyba nie będzie u nie typowy objaw 😆

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    tydzień przed okresem biust rożnie mi o jeden numer i boli, boli mnie też brzuch.Ale poddenerwowana szczególnie nie jestem (chyba :D).Dużo gorzej jest jak wieje halny, wtedy biada temu kto wejdzie mi w droge 😀

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    odkąd biorę tabletki jest lepiej.. ale czasem jestem strasznie zła o wszystko 😛

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Biorę tablety anty wiec nie odczuwam żadnych skutków PMS na szczężcie jedyny minus i to sie nie zmieniło nawet przy braniu tabletek to pierwsze 2 dni to istny potop 🙄 ale da sie to przeżyć:)

    O.o
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja zjadam wszystko co popadnie, mam wrażenie, że mój żołądek jest nieskończenie duży i moge jeżć i jeżć i jeżć 😉 no i oczywiżcie wszystko mnie drażni…muzyka, kolor bluzki koleżanki, która siedzi przede mna na zajeciach, to że mój chłopak uderzy w talerz widelcem jak je…wrrrr….mogłabym być nieznożna ale się powstrzymuje i nie wyżywam się na innych (alb przynajmniej się staram) ;D

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Widzę, ze mam podobne objawy jak reszta Forumowiczek. Jestem zła, wszystko mnie denerwuje, głowa boli. Ale mój facet zawsze mi wszystko wtedy wybaczy, bo jestem przed okresem.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    w połowie cyklu (po 2 tygodniach jakoż) zaczyna mnie wszystko bolec
    z dnia na dzień coraz bardziej
    kiedy już tak sie zbliża do okresu jestem coraz bardziej nerwowa a kilka dni przed bierze mnie kur.. bez powodu
    wtedy przeważnie sie kloce z moim R.
    niekiedy łapie jeszcze depresje ale to tylko czasami

    Ula99
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Byłam straszna przed okresem. Miałam zmienne nastroje, wkurzałam się o byle co i plakałam. Teraz jest już lepiej. Biorę regulon który trochę mi zmniejszył te dolegliwożci, mam mniej obfite miesiączki i już tak nie bolą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zespół napięcia przedmiesiączkowego"

Przewiń na górę