• Autor
    Odp.
  • pucia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam .. Jestem tutaj nowa. Mam takie pytanko. Jakie znacie ćwiczenia na zgrabne nogi i pupę? Chce wyćwiczyć te czężci ale nie zrzucając na wadze .. Wagę mam ok tylko mam strasznie grube nogi pupę. Proszę pomóżcie. Z góry dziękuję.

    szczuplejsza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    1) callanetics- stare, sprawdzone, rewelacyjnie rzeźbią nogi
    2) spacery
    3) pływanie lub aqua aerobik.
    4) joga albo pilates 🙂
    Wszystkie razem i każde z osobna działają cuda na nogi i pupę 🙂

    pucia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ile razy w tygodniu powinnam wykonywać te ćwiczenia?i po jakim czasie bedą widoczne efekty?

    szczuplejsza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    wszystko zależy- od techniki, czasu, Twojej budowy i tkanki tłuszczowej i miężniowej. Spacery i basen to ćwiczenia aerobowe- najlepiej ze 3-4 razy w tygodniu. Spalają tkankę tłuszczową. Callanetics, joga pilates- rzeźbią ciało, nie powodując przy tym nadmiernej rozbudowy tkanki tłuszczowej. Możesz 2-3 razy w tygodniu, a nawet codziennie. 🙂

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    standardowe:
    * przysiady
    * wspięcia na palce
    * wypychanie bioder do góry w leżeniu tyłem
    * skoki przez skakankę
    * bieganie

    o szczegółach treningów poczytaj w internecie. Jest tego mnóstwo. Tylko trzeba chcieć. 😉

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja najlepiej lubie cwiczyc te partie ciala na silowni… sa specjalne przyrzady na odwodziciele i przywodziciele, a na posladki najlepszy jest stepper, tylko z pietami mocno opartymi… w domu niestety nie cwicze bo jestem zbyt leniwa i nigdy nie mam na to czasu…

    marcela
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja też polecam ćwiczenia na siłowni,chyba one najbardziej mi pomogły wyszczuplić nogi.Ponieważ też należę do leniwców musiałam wykupić sobie karnet na kilka miesięcy do przodu aby czasem nie chciało mi się zrezygnować 😆

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Mogę Ci polecić kilka ćwiczeń na nogi i pożladki, które ja niedawno zaczęłam stosować, zawsze możesz spróbować i ocenić czy są jakież efekty, a to kilka propozycji- przejrzyj sobie!
    [usunięto_link]

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja polecam przysiady z hantelkami, żwietnie podnosza pupę i ją kształtują… 😀

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Ja polecam bieganie,pływanie różne ćwiczenia przysiady…oraz ćwiczenia na siłowni.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Ja wzięłam nawet udział w konkursie Postanawiam w Nowym roku… i walcze o sylwetkę marzeń…. 😆 Myżlicie, tak jak ja, że rywalizacja motywuję i przekłada się na wyniki?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Pewnie że pomaga pozatym jak masz motywację i chęć rywalizacji to zrobisz wszytko żeby być lepsza od innych!

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A ja polecam zacząć odwiedzać siłownie. Trener z pewnożcią ułoży Tobie odpowiedni zestaw ćwiczeń.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Do mnie na siłownię przychodzą sami faceci, więc się stresuję i wolę basen, pozatym na siłowni nie mogę znaleźć żadnych przyżądów przeznaczonych dla kobiet tylko jakież ciężarki, sztangi i takie tam dla facetów już wolę w domowym zaciszu poćwiczyć!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Ćwiczenia z ciężarkami i sztangami sa także dla kobiet tylko trzeba przestać się ich bać! Np przysiady wykroczne z hantelkami,martwy ciąg na prostych nogach ze sztangą,przysiad sumo z hantlą,przysiady na suwnicy ze sztanga to nie ćwiczenia tylko dla facetów i w dodatku extra działają na pupę! A na siłownię przychodzi więcej kobiet niż mogłoby się wydawać-bywa,że na sali jest więcej kobiet niż facetówmzwłaszcza teraz jako,że zaczął się okres sezonowców-którzy nie ćwicza stale a robią jedynie tzw.”frmę wakacyjną!” Jak nie chcesz typowej siłowni szukaj siłowni ale z Fitness Klub w nazwie-na taką chodzi zazwyczaj więcej kobiet ja osobiżcie na takiej nie wytrzymałam bo sprzętu tam mało i jakaż taka „pedalska” była-nie chodzili na nią faceci tacy jak na prawdziwą siłownię tylko same metrosexualne lalusie zakochane w sobie!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zgrabne nogi i pupa"

Przewiń na górę