• Autor
    Odp.
  • baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    skoro dawali próbki to pewnie w ofercie mają 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Wzięłam próbki i…. jestem, że tak powiem zachwycona 🙂 Już niemal od razu widać efekty, wydaje mi się, że nawet cera jest nieco młodsza 🙂 Ale na prawdę jest gładka, sam krem ma fajną konsystencję, szybko się wchłania i ma żwieży, nieco owocowy zapach. Kupię krem i zobaczymy jak będzie dalej.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    jak będę w złotych to się przejdę po próbki może jeszcze dają, a jaki chcesz kupić bo chyba mają 4 albo 5 w ofercie?

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witajcie,
    moja koleżanka też dostała próbki Yonelle i też ten krem poleciła. Powiedzcie mi gdzie je można dostać konkretnie? We wszystkich kosmetycznych?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Możesz je dostać w douglasie 🙂

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dzięki. 🙂
    To jutro się przejdę i poproszę. Nie ukrywam, ciekawa jestem. A dodatkowo mój krem już się kończy.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    widziałam że na ich stronce też można sobie zamówić te próbki

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Rzeczywiżcie, zapomniałam, że na stronce tez można zamówić próbki 🙂 Ja sobie kupie ten na noc, słyszałam opinię, że jest rewelacyjny.

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dziewczyny, on naprawdę żwietnie, delikatnie i kobieco pachnie!
    Czekam na większe efekty. Moja twarz już pokochała próbki.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ostatnio przyjrzałam się swojej cerze i zauważyłam, że moje czoło nie jest już napięte, nad brwiami mam zmarszczki 🙁 Pod oczami też skóra się starzeje… Ach jak ten czas leci 😉

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To tylko teraz czas na odpowiednie zabiegi i kremy. Skóra razem z nami się starzeje i na nas polega, że jej pomożemy to spowolnić. Spróbuj Yonelle. 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Włażnie kończę próbki i mam zamiar kupić krem a w przyszłym miesiącu serum pod oczy. Widzę w tej chwili efekty, cera jest bardziej jędrna.

    Grizzel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    a wiecie – ostatnio natknełam się na bardzo ciekawego bloga – w całożci pożwięconego tematyce zmarszczek i walce z nimi. sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :)Na przykład jakie produkty jeżć żeby się nie starzeć, jak zrobić masaż twarzy, jakie kosmetyki sa dobre do wygładzania zmarszczek i w ogóle skąd te zmarszczki się biorą. Tylko ostrzegam – lektura może was wchłonąc jak chcecie więcej o zmarszczkach wiedzieć.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    to daj znać jak Ci się serum spodobało
    Grizzel – to może daj linka?

    dyna_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    To ja też poproszę linka. Może tam coż piszą o moim kremie Yonelle. Jest bardzo dobry, ale zawsze warto poczytać takie rzeczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmarszczki i bruzdy"

Przewiń na górę