• Autor
    Odp.
  • julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    moja mama chwali sobie serie laser x treme z bielendy. co prawda sama tego nie uzywam bo jeszcze troche mi brakuje do tego przedzialu wiekowego 🙂 ale moja mama ma zdecydowanie lepsza skore, grubsza i jedrna :0

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Do złagodzenia zmarszczek i bruzd, możesz wykorzystać zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. W ten sposób zablokujesz impulsy nerwowe, które prowadzą do powstawania nieładnych zmarszczek. W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat podany w fałdy nosowo-wargowe czy zmarszczki nad górną wargą, skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu.

    Salon Mistique
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Do wypełniania bruzd i zmarszczek rewelacyjna jest Mezoterapia Igłowa. Pokrótce napiszę na czym polega zabieg;

    Kosmetolog indywidualnie do potrzeb pacjenta dobiera zestaw substancji aktywnych m.in: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, tworząc z nich specjalny koktajl. Zastrzyki wykonywane są strzykawką o cieniutkiej igle. Robi się je co 0,5-1,5 cm. ślady na ciele przypominają więc kratkę (szybko znikają). Nakłucia są niemal bezbolesne. Jeżli pacjent ma niski próg wrażliwożci na ból, można zastosować znieczulenie kremem Emla. Tydzień przed zabiegiem można wcierać preparat z witaminą K “ np. Auriderm XO (uszczelnia ona żródbłonki naczyń krwionożnych, zapobiega krwawieniom wewnętrznym oraz działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo). Przed zabiegiem konieczne jest zmycie makijażu, dokładna dezynfekcja, a następnie osuszenie skóry.
    Przez ok. 2 dni po zabiegu, nie należy korzystać z sauny i solarium.
    Niedogodnożci mogące wystąpić w trakcie zabiegów:
    ból podczas wstrzyknięć “ można go wyeliminować poprzez wczeżniejsze zastosowanie żrodka znieczulającego (np. kremu EMLA)
    rumień, obrzęk “ występuje bezpożrednio po zabiegu, jest to reakcja skóry na nakłuwanie
    bardzo rzadkie stany alergiczne objawiające się rumieniem, ustępujące samoistnie po kilku minutach lub godzinach
    siniaki, krwiaki “ ryzyko zmian wzrasta w przypadku stosowania bezpożrednio przed zabiegiem leków wpływających na proces krzepnięcia krwi (np. aspiryny);

    Przeciwwskazania do mezoterapii:

    alergia
    ciąża, okres karmienia piersią
    cukrzyca
    stany zapalne na skórze, opryszczka
    skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień)
    choroba nowotworowa
    stosowanie leków przeciwkrzepliwych

    Wykonujemy zabiegi, zobaczcie więcej na [usunięto_link]

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Moja mama od jakiegoż czasu używa na zmarszczki kremu z Vichy. A dokładnie Neovadiol Magistral. Jest z niego bardzo zadowolona, ma w składzie olejki witalne. Nawilża skórę, pozostawia ją odżywioną i wyraźnie bardziej elastyczna, a zmarszczki są mniej widoczne, poprawiony owal twarzy. Mama jest nim zachwycona

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moja mama od jakiegoż czasu używa na zmarszczki kremu z Vichy. A dokładnie Neovadiol Magistral. Jest z niego bardzo zadowolona, ma w składzie olejki witalne. Nawilża skórę, pozostawia ją odżywioną i wyraźnie bardziej elastyczna, a zmarszczki są mniej widoczne, poprawiony owal twarzy. Mama jest nim zachwycona

    Nie wiem ile lat masz, ale jak to pierwsze zmarszczki to możesz stosować z Vichy Lifactive, bo ten co masz to kupiłam mamie ostatnio, bo ona po menopauzie jest i tak on jest rekomendowany.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jestem przed 30-tką i juz pojawiły się pierwsze zmarszczki stosuję krem przeciwzmarszczkowy w Ziko dermo jest często promacja na markowe dermokosmrtyki a to lubię;-)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmarszczki i bruzdy"

Przewiń na górę