• Autor
    Odp.
  • baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    też jestem ciekawa :), informacji nigdy za wiele

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja też słyszałam o masażu, zresztą sama taki sobie robię przy nakładaniu kremu na twarz, lepsze efekty podobno 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Zaczęłam robić dwa razy w tygodniu peeling, nie zapominam o masażu przy nakładaniu kremu. Już widzę poprawę.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    a jak cenowo to serum? Ciekawa jestem tego eliksiru pięknożci, wiecie mam bzika odnożnie czytania składów kosmetyków, im skład krótszy tym bardziej do mnie przemawia

    wild02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja nie wyobrażam sobie pielęgnacji twarzy bez uprzedniego oczyszczania, bez tego czuję że moja skóra nie wchłonie kremu. Używam żelu złuszczającego z perełkami jojoba i kwasami (glikolowym, salicylowym i mlekowym).
    Teraz można nawilżać jupi

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Przed nałożeniem kremu jak najbardziej należy odpowiednio oczyżcić cerę, wtedy najlepiej wchłaniają się wszystkie cenne substancje.

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    ja się trochę boję tych peelingów, bo cerę mam raczej z tendencją do suchożci :/ czy po takim peelingu nie będzi ejeszcze bardziej wysuszona?

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    przeciwstarzeniowo dziala witamina C. wlasnie zamowilam sobie krem wodny z ta witaminka i mam nadzieje, ze moja skora bedzie napieta i jedrna 🙂 co prawda jestem mloda, nie mam jakichs wielkich zmarszczek, ale w okolicach oczu czasem nieciekawie to wyglada…

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Dziewczyny, a była któraż z Was w Instytucie Yonelle?

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Słyszałam, że jest dobry, a wybierasz się na jakiż zabieg?

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    ten aktor z hotelu 52 jest twarzą tego instytutu, przynajmniej jakoż tak mi się kojarzy, chyba ten salon kosmetyczny cieszy się uznaniem

    Malgorzata.J
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Chciałabym pójżć na zabieg, aby trochę rozjażnić i oczyżcić po zimie cerę, ale nie wiem na jaki dokładnie, mam nadzieję, że już przez telefon mi coż doradzą. Własnie chcę się dopytać i sprawdzić czy warto, bo nie mieszkam blisko salonu.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Tam są sami specjaliżcie, na pewno wybiorą coż odpowiedniego dla Twojej skóry, cery. Daj znać na co się zdecydowałaż.

    Margolcia_1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    dużo czytałam o metodach zwalczania zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych. Zdecydowałam się na zabieg nitkami liftingującymi, który zrobiłam w klinice MTTEstetica, krótko po zabiegu bruzdy zdecydowanie bardziej wyrównane a skóra jędrniejsza, efekty mają utrzymać się do 2 lat, jestem bardzo zadowolona z tej decyzji

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ciekawe rzeczy piszesz,chętnie dowiem się szczegółów bo może faktycznie taki zabieg jest po prostu skuteczny. Poza tym warto podać tutaj cenę bo o tym nikt do tej pory nie wspominał.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Zmarszczki i bruzdy"

Przewiń na górę