zmywanie makijażu – co lepsze?

  • Autor
    Odp.
  • karolawawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    co sądzicie: lepsze mleczko do demakijażu, czy płyn micelarny? pytam, bo dostałam do choinę parę kosmetyków, m.in. płyn micelarny Aqua Cristal Lirene. Wczeżniej nigdy nie używałam płynów, zawsze mleczka…Napiszcie też czy miałyżcie może w swojej kosmetyczce ten konkretny płyn. Boję się, że mi wysuszy cerę, chociaż niby jest w nim coż nawilżającego…z góry dziękuję za odpowiedzi!!!

    DebbiE33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja włażciwie nigdy nie wiedziałam, ktore jest do czego i ktore lepsze, więc używam jednego i drugiego, mleczko jak tylko wracam z pracy, jako pierwsze,żeby usunąć gruba warstwę makijażu, a plyn micelarny przed samym snem, bo oczyszcza i nawilza. Nie powinien Ci wysuszyc skory,bo zawarta w nich oliwka włażnie zapobiega wysuszaniu, ktore powoduje np.tonik. Myżle,ze można stosować je zamiennie.tego konkretnegonie próbowałam,ale plyn miałam najpierw z biodermy, a teraz oba mam z flosleka, super polecam 😀

    karolawawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    dzięki DebbiE33, jako jedynej zechciało Ci się mi rozjażnić sprawę ;). Testowałam już ten płyn i jest bardzo sensowny. Myżlałam zawsze, że jednak co konsystencja mleczka daje, nie da wodnisty płyn. A tu szok, pozytywne zaskoczenie. Człowiek całe życie się uczy 🙂

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Płyn micelarny nie wysusza skóry! Bardzo lubię go używać, jednak do oczu wolę stosować mleczko. Mimo wszystko jest bardziej wydajne, a wiadomo, że jak oko jest wymalowane to na jego demakijażu potrzeba czasami nawet kilku płatków kosmetycznych.

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Ja nie przepadam za mleczkami, wolę płyny, najlepiej z garniera albo avonu -taki do trwałego makijażu.

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    dziewczyny, jeżli męczy was codzienne zmywanie tuszu z rzęs, to może warto zastanowić się nad aplikacją sztucznych rzęs 😉 ja sama noszę akurat 1:1 secret lashes i oddycham z ulgą, że nie muszę dłużej już maziać się tuszem 😉

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja juz zauwazylam ze im wiecej specyfików uzywam tym gorzej dlatego teraz zmywam tylo mydłem do twarzy i nie dosc ze makijaz jest dobrze zmyty to cera jest w znacznie lepszej kondycji8:)

    jasienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    mleczko do demakijażu moim zdaniem jest najlepsze, ja najpierw zmywam twarz żelem do mycia twarzy a pozostałożci makijażu mleczkiem i już na samym końcu oczyszczam twarz tonikiem,
    i jeszcze polecam również chusteczki nawilżane – to szybki sposób

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Ja stawiałabym na płyn micelarny, bo on nie zaburza równowagi lipidowej skóry.

    karolawawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A czy są jakież konkretne płyny do makijażu trwałego? Mokka_Latte pisze o tym. Czy jest to jakoż wyszczególnione na opakowaniu płynu? I czy płyn Aqua Cristal jest do takiego włażnie makijażu, orientujecie się???

    paloma11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zawsze używałam mleczka, ale od jakiegoż czasu tylko płynu z Yves Rocher, super nawilża skórę, ale nie jest po nim tłusta i usuwa każdy makijaż

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Osobiżcie używam mleczka z ziaji na przemiennie z mleczkiem Z garniera. Jestem bardzo zadowolona z działania ich obu. Dobrze zmywają makijaż i nie powodują podrażnień.

    karolawawa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    no ale co z tym płynem od Lirene? nadaje się do zmywania mocnego makeupu?

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Płyn micelarny nie wysusza skóry! Bardzo lubię go używać, jednak do oczu wolę stosować mleczko. Mimo wszystko jest bardziej wydajne, a wiadomo, że jak oko jest wymalowane to na jego demakijażu potrzeba czasami nawet kilku płatków kosmetycznych.

    Każdy ma inne upodobania. Ja nie znoszę mleczek. Za każdym razem jak ich używałam bardzo piekły nie oczy bo ciągle coż dostawało się do oka. Teraz używam wodę micalerną l’biotica. Wczeżniej płyn micelarny oeparol. Nic nie piecze, nie podrażnia, nie wysusza. Zmywam makijaż oczu i bez problemu schodzi 🙂

    Joanna54
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja stosuję płyn micelarny z FM jest jak dla mnie żwietny – i żwietnie spisuje się do zmywania makijażu – mleczko stosowałam tylko kilka razy z Garniera – jednak osobiżcie uważam że płyn micelarny o wiele lepiej sprawdza się w moim przypadku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " zmywanie makijażu – co lepsze?"

Przewiń na górę