a może telefony komórkowe??

  • Autor
    Odp.
  • Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    dla mnie synonimem luksusu wżród komórek jest Prada od LG, absolutnie wyjątkowy, piękny design, naprawdę biznesowy, ale poza tym ma też fajne i bardzo przydatne funkcje, jakie Wy komórki uważacie za luksusowe, podzielcie sie swoimi spostrzeżeniami:)

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    „luksusowa komórka”
    pięknie brzmi ale nie przemawia do mnie
    owszem jest telefon który chciałabym mieć i będę miała na pewno za jakiż czas

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    toshiba g900… na windowsie, dotykowy ekran, umts, pamięć zewnętrzna… i jeszce troche bajerów… to taki luksusik w zasiegu łapki… 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie synonimem luksusu wżród komórek jest Prada od LG,

    LG Prada jest strasznie duży. Nie przypadł mi do gustu. Zdecydowanie lepiej D&G + Motorolka wyszły.

    Telefon luksus… Hmmm… LG Shine, który niedługo kupuję. :]

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Telefon luksus… Hmmm… LG Shine, który niedługo kupuję. :]

    Mialam go miesiac i sprzedalam,praktycznie nieuzywanego…jakos mi sie nie podoba.

    Jesli mam zaliczyc telefon do gatunku:luksusowy-to musi to byc naprawde wypasiony aparacik..i faktycznie jest taki,ktory mnie urzekl: IPHONE..jest genialny, w kazdym znaczeniu tego slowa..niestety troche kosztuje wiec… 😕

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Prada jest faktycznie ladny i bardzo mi sie podoba ale nie uznalabym go za luksusowy 🙂
    z reszta nie jest wcale taki drogi 🙂

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:</em/

    [usunięto_link] wrote:

    Telefon luksus… Hmmm… LG Shine, który niedługo kupuję. :]

    Mialam go miesiac i sprzedalam,praktycznie nieuzywanego…jakos mi sie nie podoba.

    Mi się też nie podobał ale jak go wzięłam w łapkę to zaczął mi sie podobać. 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:</em/

    [usunięto_link] wrote:

    Telefon luksus… Hmmm… LG Shine, który niedługo kupuję. :]

    Mialam go miesiac i sprzedalam,praktycznie nieuzywanego…jakos mi sie nie podoba.

    Mi się też nie podobał ale jak go wzięłam w łapkę to zaczął mi sie podobać. 🙂

    A ja mialam dokladnie na odwrot,kiedy widzialam go w sklepie,twierdzilam,ze to swietny telefon i musze go miec..no wiec moj facet mi kupil..ale jak juz go mialam to przestal mi sie podobac…hehe

    cytrynka22
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A ja jestem innego zdania, nie chciałabym mieć tzw „luksusowego telefonu” wystarczy mi „zwykła” Nokia, najważniejsze jest dla mnie to aby telefon miał wygodną klawiaturę do pisania smsów, dostęp do internetu i kilka innych ciekawych funkcji 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A ja jestem innego zdania, nie chciałabym mieć tzw „luksusowego telefonu” wystarczy mi „zwykła” Nokia, najważniejsze jest dla mnie to aby telefon miał wygodną klawiaturę do pisania smsów, dostęp do internetu i kilka innych ciekawych funkcji 🙂

    otoz to:) i zeby pasowal do mnie

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Hmmm… Ja miałam okazję się nim „pobawić” i wciąż mi się podoba… :]

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja mam 3-letnia nokie 3100. Kolorowy wyżwietlacz, dzwonki polifoniczne, pisze dzwoni i ma nawet funkcję mms. Luksusowa jak dla mnie. Mogę sie ze żwiatem kontaktowac 😆 nie no zatruje. Zlom z niej sie juz robi, trzeba bedzie myslec o czyms innym za jakis rok 😉
    A tak naprawde dla mnie glupota jest wsadzanie kasy w najnowsze modele. wolalabym sobie kupic cos do ubrania. Ale kto co lubi

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja lubię mieć „wypasiony” telefon.
    Kończy mi się umowa więc mogę sobie wybrać jakiż fajny całkiem tanio 😛
    Inaczej nie dałabym 1000 zł za telefon. :]

    platynowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Luksusowy? 🙂 ważne, by można było dzwonić i wysyłać smsY:D sama mam Nokie 7373 i wydaję mi się telefonem eleganckim i typowo kobiecym (różowy;D) przy tym nie jest drogi a jednak budzi zainteresowanie klapką:)

    Ivi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Często luksus nie ma nic wspólnego z praktycznocią Ja jestem szczężliwa posiadaczką nokii 6300. Bardzo lubię proste w budowie telefony, nie przepadam za klapkami, zasuwkami antenkami itp, 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " a może telefony komórkowe??"

Przewiń na górę