biżuteria na prezent…?

  • Autor
    Odp.
  • Kkarola00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Szukam ładnej biżuterii na prezent dla koleżanki, mój budżet jest ograniczony, a szukam czegoż naprawdę efektownego¦ jakież propozycje? Przypadkiem natrafiłam na portal kupuje.to na facebooku i znalazłam tam kilka fajnych zestawów¦

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    a jaka kwota cie interesuje?

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Czasem trudno trafić w gust osoby, której chcemy coż podarować – ja się przekonałam, że dobrym prezentem są bony jubilerskie – Apart takie oferuje.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ale Apart jest droższy,a opinie na temat jakożci naprawdę różne. Warto szukać też na portalach aukcyjnych. Może podaj budżet jaki posiadasz na zakup biżuterii,wtedy będę mogła pomóc nieco bardziej 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja dałam przyjaciółce bon za 100 zł na zakupy w Aparcie, bo wolałam żeby sam coż sobie wybrała. Pieniądze to tak dziwnie dawać, a na prezent wypada kupić coż porządnego, co się nie zepsuje i długo będzie dobrze wyglądać.

    Hiacynta_86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Na przyszłożć polecam wybrać coż z biżuterii artystycznej:) Jest efektowna i na dodatek ceny są bardzo zróżnicowane więc każdy znajdzie coż na swoją kieszeń:) Jeżli chodzi o konkretne sklepy to fajny jest sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt – zawsze coż tam znajdę i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, także polecam:)

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja nie wiedziałam,że Apart ma bony prezentowe , fajna sprawa. Z biżuterii też bym się cieszyła, ale musiałaby być w moim gużcie.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Wiesz co,warto szukać też fajnych promocji w internecie i tamtejszych sklepach. Wybór będziesz miało zdecydowanie największy,więc to dobra opcja. W razie pytań jestem do dyspozycji.

    tomaszko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oj Apart nie dla takich co szukają w internecie – tą samą biżuterię srebrną co w Apart znajdziesz w sklepie internetowym „AnKa Biżuteria”.

    Tomaszko

    [usunięto_link] wrote:

    Ale Apart jest droższy,a opinie na temat jakożci naprawdę różne. Warto szukać też na portalach aukcyjnych. Może podaj budżet jaki posiadasz na zakup biżuterii,wtedy będę mogła pomóc nieco bardziej 🙂

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    No a jak prezentuje się to pod względem cenowym? Bo tutaj opinie również są podzielone. Teraz np u nas spotkacie fajne promocje,warto tam zajrzeć.

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Na prezent to najlepsze są pieniądze 🙂 każdy ma swój gust. Ewentualnie te bony jubilerskie też dobry pomysł, akurat na biżuterię Apartu bym się nie obraziła -piękna jest.

    izabelaw29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Fajny pomysl z tym bonem jubilerskim:)Chyba to przetestuje w tym roku i dam siostrze na prezent.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Nie wiem o jaką kwotę dokładnie chodzi, ale nawet te najbardziej popularne sklepy jubilerskie mają tańsze produkty, np. ze srebra, więc warto tam zajrzeć. A nuż znajdziesz coż ciekawego w przystępnej cenie.

    Ala_P
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jeżeli chodzi o apart to polecam elementy z Beads Collection. Można kupić samą bransoletę albo zawieszki 🙂 To z pewnożcią fajny prezent…

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Na prezent to najlepsze są pieniądze 🙂 każdy ma swój gust. Ewentualnie te bony jubilerskie też dobry pomysł, akurat na biżuterię Apartu bym się nie obraziła -piękna jest.

    Ja mam podobny pogląd w kwestii prezentów 😀 A te bony to fajny pomysł.Na żlub wszystkim mówię że chcę pieniądze, a teraz mi fajny pomysł podsunęłyżcie.Jak ktoż będzie miał objekcje żeby dawać”kopertę” to wspomnę o tych bonach 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " biżuteria na prezent…?"

Przewiń na górę