Cieszenie się :)

  • Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Skoro jest temat w którym można pomarudzić to może i przyda się taki w którym napiszemy z czego akurat się cieszymy, co miłego się wydarzyło itp 😉

    ja się cieszę że już za 6 dni będzie milutki dzień (4 lata z Misiem)
    że nie ma upału 🙂
    i w ogóle dziż jakoż tak 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A ja się cieszę,ze dziż jest ciepło i mogłam założyć moją nową spódnicę w której czujęc się fantastycznie 😀 Mała rzecz a cieszy! 😀

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja rowniez ciesze sie,ze mam wspanialego skarba,mojego Misia,ktorego zadnej nie oddam! 😈 🙂
    Pozatym ciesze sie,ze kolezanka wziela slub i jest szczesliwa.:)
    Wogole to lubie sie cieszyc z czegokolwiek nawet z drobnostki. 🙂 SMIECH TO ZDROWIE!!! 😆

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    tyle co narzekalam , ale teraz sie pociesze do was, bo sobotni koncert byl wyjatkowo udany, ochryplam wprawdzie od darcia sie z zespolem, ale co sie ubwailam to moje!!!

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    A jaki koncert?

    A ja zaraz wychodze z Misiem 😛

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    darmowy koncert (bo z RMFu) grala Reni Jusis no i glowna atrakcja Lady Pank – moglam sobie pospiewac i przypomniec lata podlotka 😆

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    ja sie ciesze ze mam dwa tygodnie wolnego i nie musze chodzic do pracy:D

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    a ja się cieszę, że moja przyjaciółka wróciła z urlopu, cieszę się, że od października zaczynam następną szkołę, cieszę się bo żwiat jest taki piękny, cieszę się bo mam teraz chwilkę tylko dla siebie, och i wiele wiele innych jest powodów do cieszenia się 😛

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    ja sie ciesze bo za tydzien i jeden dzien bede w Polsce. Ciesze sie ze nie musze juz tesknic za moim skarbem i bede wsrod bliskich 😉 zycie jest cuudne 😛 czasem 😀

    kasia20068
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    a ja sie ciesze że juz wtorek i jeszcze tylko sroda, czwrtek piątek i zobacze sie z misiakiem:) ale to jaos widze nie jest nic oryginalnego bo wiekszosc osob sie cieszy wlasnie z takiego spotkania:)

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    a ja sie ciesze z tego ze moj kochany juz wrocil ziraku,byl to trudny okres:(i ciesze sie jeszcze ztego ze kupilam sobie fajniutki plaszczyk na jesien:):)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ja się cieszę bo pogodziłam się z Tomkiem 🙂 i dostałam żliczny bukiet 🙂 i jesteżmy razem 4 lata 🙂 ahh.. 🙂 I’m Happy! 😀

    Croppa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Hm… z czego się cieszę?
    Że wakacje się kończą 😯
    Że…, że…
    ey w sumie to tylko z tego …
    chyba zgorzkniałam 😛
    a może, po prostu dziż nie mam dnia 😛

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    -Ciesze sie z udanego wesela u znajomych 🙂 Wydylalam sie na maksa!:lol:
    -ciesze sie ,ze pogodzilam sie z Miskiem
    -ciesze sie,ze psiapsiola wraca z 2 miesiecznego pobytu we Wrocku u rodzinki.
    -ciesze sie,ze swieci slonce 😆

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    A ja sie ciesze bo pogoda w ten weekend byla cudowna i nie musialam nic organizowac na sile i jeszcze spedzilam go w milym towarzystwie, moje dziecko rowniez sie wyszalalo. Zyc nie umierac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Cieszenie się :)"

Przewiń na górę