czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?

  • Autor
    Odp.
  • fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem, że torebka jest najlepsza przyjacióką kobiety? ja kocham torebki, mam chyba z 6, ale myżlę, że to mało 🙂
    oto artykuł o torebkach
    [usunięto_link]

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ja uwielbiam moją torebkę i nie wyobrażam sobie życia bez niej:)

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja sobie życia bez moich wszystkich nie wyobrażam 🙂 nie są to może drogie torebki, niektóre z lumpexu ale zawsze są moje 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam 12 torebek,ale ciągle mi mało 😀 szybko mi się nudzą i musze na bieżąco powiększać moją kolekcję 😉 tprebki pożyczam tez od mamy 🙂 jak głosi moje maksyma: torebek nigdy za wiele 😀 ciągle to mamie powtarzam…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    No ja tez mam wiele, okresowo, któras z nich jest ulubiona, mamie też podbierałam jak mieszkałam z nią.

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    O ja też sobie nie wyobrażam życia bez torebek (inna sprawa, że chłopak się ze mnie wyżmiewa, że nic nigdy w nich nie mam konkretnego, a ważą 5 kilo, albo, że żeby cokolwiek znaleźć muszę wszystko wysypać…), włażnie dziż na mikołajki dostałam od faceta nową piękną brązową *___* i już się nie mogę doczekać, kiedy z nią wyjdę z domu, hihi.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja uwielbiam moją torebkę i nie wyobrażam sobie życia bez niej:)

    ja też 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Torebka jest bez wątpienia moją przyjaciółką 😀 jeszcze sie nie zadażyło,żebym wyszła z domu bez niej 😉 i zawsze przesypuję całą zawartożć z jednej torebki to drugiej 😆 ja po prostu lubie miec przy sobie swój słodki bałagan 😀 rodzina się żmieje ze mnie,że jak Paris wyglądam z torebką w ręce 👿 😛

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mam kolo 30 torebek…sa dodatkiem do stroju, czyms niezbednym w zyciu codziennym: gdzies musze nosic swpj balagan, a przy moim trybie zycia…no coz…balagan, ktory nosze przy sobie jest czesto ogromny.

    ale…nie przyjaznie sie z nimi. z majtami tez sie nie przyjaznie mimo ze mam je na sobie codziennie.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ale…nie przyjaznie sie z nimi. z majtami tez sie nie przyjaznie mimo ze mam je na sobie codziennie.

    To było niepotrzebne zupełnie.Przeciez nie o to chodzi.Torebka jest charakterystyczna dla kobiet i w temacie raczej chodzi o stosunek do torebki wyłącznie,a nie do czężci garderoby… nie wiem czemu to miało służyć,ale ani to zabawne,ani mądre… 🙄

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Warn – jeszcze się nie przyzwyczaiłaż? 8) 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    stanik tez jest charakterystyczny dla kobiet. przyjaznisz sie z biustonoszem?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Czy niektórzy nie rozumieją pojęcia przenożnia i tego, że nie wszystko bierze się dosłownie?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    stanik tez jest charakterystyczny dla kobiet. przyjaznisz sie z biustonoszem?

    tak przyjaźnie się..

    wiem że taka odpowiedz sprawi Ci satysfakcje.. 🙂 więc masz.. 😛

    [usunięto_link] wrote:

    Czy niektórzy nie rozumieją pojęcia przenożnia i tego, że nie wszystko bierze się dosłownie?

    jak widać nie.. 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Też mam dużo torebek, nawet nie liczę, bo po co?;p
    Nie mogłabym się obyć bez nich. Tylko czasami boli mnie ramię od noszenia książek, notatek, itp. i wtedy n****ętniej rozstałabym się ze swoją torebką.:D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy torebka jest najlepszą przyjaciółką kobiety?"

Przewiń na górę