• Autor
    Odp.
  • estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    jak zapewne wiele z was mam problem z nadmiernym poceniem, szczegolnie jak jestem w klimatyzowanych pomieszczeniach gdzie cos tam jest rozregulowane, podczas wysilku fizycznego, ale takze latem. dezodorantow probuje tak na wyczucie, ale generalnie nie mam przekonania do jakiegos innego typu. co zrobic zeby mniej sie pocic nie uzywajac srodkow farmakologicznych? i jaki dezodorany byscie mi polecily?? czy sa jakies rekomendowane przez lekarzy, np dermatologow??

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    polecam antyperspirant w kulce AA
    w tv ogladalam tez program, w ktorym testowali jakies talki czy pudry:
    domowej roboty soda oczyszczona + maka kukurydziana + kilka kropel olejku eterycznego

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    ja polecam stosowanie antyperspirantu (np.rexona) i regularne usówanie owłosienia pod pachami,w większożci przypadków to wystarczy

    sexyflame
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moja znajoma miała z tym problem i dermatolog polecił jej antyperspirant VICHY. Z tego co wiem, jest bardzo zadowolona, choć nie kosztuje on mało, ale warto zainwestować 😉 I jest dostępny w kulce oraz w aerozolu 🙂

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    polecam antyperspiranty z Herbiny maja przyjemny ale niezbyt intensywny zapach, dlugo spelniaja swoje zadanie.Wystepuja w kilku wersjach zapachowych.Jak dla mnie bomba 🙂

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    wlasciwie to samo moge powiedziec o rexonie – mily zapach, dobrze chroni przed potem, wersje dla nastolatek i kobiet. ostatnia linia skin care ma trzy warianty w tym rowniez dla skory bardzo wrazliwej:)

    zielona9990
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    bardzo skuteczny jest dezodorant przeciwpotny body series firmy Amway polecam ma bardzo delikatny zapach .

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Milena, jesli chodzi o ten talk domowej roboty to jaki ten olejek??

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Milena, jesli chodzi o ten talk domowej roboty to jaki ten olejek??

    a to chyba nie ma roznicy, tylko tak dla zapachu, jak Ci sie podoba

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Próbowałam każdy dezodorant – nic nie pomagało.
    Próbowałam antyperspiranty.
    Kulki, sztyfty. Zero, zero.

    Wielkie plamy z potu i nieprzyjemne uczucie, o taak.
    kupiłam sobie antidrall w aptece.
    i mam problem mniej 😉 nie dręczą mnie już ogromne plamy potu na obraniach, po prostu mogę swobodnie podnieżć rękę i zakładać bluzki każdego koloru nie martwiąc się, że będzie widać żlad.

    jeżli większożć dezodorantów Ci nie pomaga, to myżlę, że powinnaż albo udać się do lekarza, albo zakupić antidrall, albo żrodek na jego wzór. ;))

    stefka19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    a sobie ostatni zrobiłam test dermatologiczny na rodzaj skóry i potliwożć łatwiej mi było dobrać kosmetyki po tym. [usunięto_link]

    spooolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    tez baby22 używam rexony tylko że skin care i w zupełnożci wystarcza do ochrony przed potem

    fikola
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    jak zapewne wiele z was mam problem z nadmiernym poceniem, szczegolnie jak jestem w klimatyzowanych pomieszczeniach gdzie cos tam jest rozregulowane, podczas wysilku fizycznego, ale takze latem. dezodorantow probuje tak na wyczucie, ale generalnie nie mam przekonania do jakiegos innego typu. co zrobic zeby mniej sie pocic nie uzywajac srodkow farmakologicznych? i jaki dezodorany byscie mi polecily?? czy sa jakies rekomendowane przez lekarzy, np dermatologow??

    ja polecam Rexonę Skin Care, miałam podobny problem, a odkąd jej używam już nie muszę się martwić o plamy pod pachami i nieprzyjemny zapach:) poza tym dba o skórę i jest bardzo delikatny, niedawno trafiłam na str., gdzie dermatolog polecała ten produkt, dlatego też spróbowałam:) i mogę żmiało polecić
    a to ta str, tu można poczytać więcej też o przyczynach i radzeniu sobie z tym przykrym problemem [usunięto_link]

    googi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja polecam dezodoranty i antyperspiranty dove.U mnie zawsze najmniej sprawdzało się Fa,od dłuzszego czasu używam dove i jestem zadowolona.Chociaż muszę przyznac,że nie mam problemów z nadmierną potliwożcią.Ja na Twoim miejscu wybrałabym się do dermatologa.
    z miętą i lilią wodną(nie za intensywny zapach,ale żwieży i naturalny)no,ale co kto lubi 😉

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    uuuuuuuuuuu jaki portrecik, faktycznie smakowicie wygląda! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dezodorant"

Przewiń na górę