gadzety erotyczne

  • Autor
    Odp.
  • baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Używacie jakis gadzetów erotycznych w sypialni ? Mnie moj kochany namówił ostatnio na kajdanki z futerkiem,zastanawiamy sie jeszcze nad zakupieniem motylka 🙂 a wy ?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    My się narazie nie dorobilismy gadzetow:) Ale nie wykluczam ich zakupu 😈 😀

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Mielismy (tzn ja mialam:) )szklanego dildo, ale mi z rąk wypadl i sie zbił 👿

    Poza tym zwykle zabawki tj. wibrator czy kulki gejszy, a teraz ostatnio moj facecik zaciekawił mnie kulkami wibrującymi -na pilota:P ale nie uzywalam jeszcze:-)

    ps.PODOBNO motylek przereklamowany

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Mielismy (tzn ja mialam:) )szklanego dildo, ale mi z rąk wypadl i sie zbił 👿

    Poza tym zwykle zabawki tj. wibrator czy kulki gejszy, a teraz ostatnio moj facecik zaciekawił mnie kulkami wibrującymi -na pilota:P ale nie uzywalam jeszcze:-)

    ps.PODOBNO motylek przereklamowany

    dzięki za ostrzezenie 😀

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    te kulki na pilota to kozak opcja :d
    wyobraz sobie ze jestes z nim u twojej mamy na obiedzie a on ci to nagle wlacza :d
    mnie tam zabawki wogole nie kreca, jesli juz cos z sexshopu to sexi bielizne ale taka kulke na pilota bym przetestowal „dla draki” ;p

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    mam kajdanki i wibrator na pilota a widzialyscie jadalna bielzne z takich pudrowych cukierkow ktore sa nawleczone na sznurek z ktorych zrobiona jest ta bielizna?:D 👿

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    mam kajdanki i wibrator na pilota a widzialyscie jadalna bielzne z takich pudrowych cukierkow ktore sa nawleczone na sznurek z ktorych zrobiona jest ta bielizna?:D 👿

    widzialam i nawet zastnawialam sie nad tym 😛 i po glebszym zastanowieniu doszlam do wniosku ze to moze byc beznadziejne 😛 Moj facet to by sie chyba porzygał jak by mial zjesc te wszystkie cukierki co skutkuje tym ze byloby mu nie dobrze 😛
    z drugiej strony jak by mial nie zjesc wszystkich to tez by glupio wyszlo:P zje kilka, a potem to zdjmie i wyrzucimy-strata czasu i pieniedzy:P jak ma ochote na cos slodkiego w lozku to ma mnie 😉

    a co do gadzetow to mielismy nakladke wibracyjna durex play. Rozowe kajdanki z futerkiem tez mamy i nie ma co ukrywac ze sa do d*** 😛 ladnie wygladaja ale sie rozpinaja i sa nietrwale. Do delikatnej gry wstepnej w sam raz, pozniej to odklada sie na bok 🙂

    Na wibrator bym sie nie zgodzila, jeden penis mi wystarczy ;P

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    futerkowe kajdanki…dobre dla licealistki na 18. ja juz od dawna jestem pelnoletnia. moj facet tez.

    wibrator…tu nawet nie chodzi o to, ile penisow mi potrzeba do szczescia. raczej o to ze penis ten nie moze byc gumowy, bo mnie to nie kreci. mam jeden. dostalam kiedys w prezencie. oboje mamy z tego polewke. i tylko tyle.

    jakos nieszczegolnie pociagaja nas erotyczne gadzety. chyba po prostu ciagle jeszcze wystarczamy sami sobie.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Apropo jadalnych majtek są też takie a’la haribo, podobno wygodniejsze w użyciu niż cukierkowe – podobno, bo osobiżcie nie korzystałam 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm my póki co nie mamy 😛 tzn ja mam wibrator i kajdanki.. dostałam na 18stkę ale nie korzystaliżmy nigdy.. ja jakoż nie umiem się przekonać..
    na jadalną bieliznę patrzyłam kiedyż.. ale by się nie sprawdziła mój T nie lubi zbytnio słodyczy.. 😛 musi mieć ochotę 😛

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jakos nieszczegolnie pociagaja nas erotyczne gadzety. chyba po prostu ciagle jeszcze wystarczamy sami sobie.

    Jedno nie wyklucza drugiego. Zabawki erotyczne są dodatkiem, a nie zamiennikiem.
    Hmm, argument o pełnoletnożci jest z d… wzięty. Oboje z moim już dawno jesteżmy po 18, a czasami lubi tak włażnie się zabawić. Wydaje mi się, że jest wręcz przeciwnie. W młodszym wieku takie zabawki żmieszą, peszą, włażnie z wiekiem przychodzi ochota na takie włażnie eksperymenty.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    eee…moj stosunek do futerkowych kajdanek od czasow licealnych wcale sie nie zmienil:))))

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    ja z chęcią bym użyła takich rzeczy ale jeszcze nie mieliżmy okazji zakupić 😉 ale czasem sami robimy sobie takie zabawki…. zamiast kajdanek zawiązujemy ręce chusta lub szalikiem a co do jadalnej bielizny piskamy się bitą żmietaną albo lody z siebie jemy 😉 myżlę że to smaczniejsze 🙂

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    futerkowe kajdanki…dobre dla licealistki na 18. ja juz od dawna jestem pelnoletnia. moj facet tez

    Tak pisze parvati,a nastepnie dodaje:

    [usunięto_link] wrote:

    eee…moj stosunek do futerkowych kajdanek od czasow licealnych wcale sie nie zmienil:))))

    także wiesz parvati, moze czas to zmienic, skoro jestes juz „ponad pelnoletnia” a zatrzymalas sie na poziomie liceum…

    [usunięto_link] wrote:

    dostalam kiedys w prezencie. oboje mamy z tego polewke. i tylko tyle

    MOJ BRAT W GIMNAZJUM TEZ MA POLEWKE Z WIBRATOROW ja tu nie widze nic „bekowego”. Chyba do tego trzeba dojrzeć i tyle..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dojrzec do wibratora?

    oplulam monitor ze smiechu:)))))))

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gadzety erotyczne"

Przewiń na górę