• Autor
    Odp.
  • cristina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam.
    Dla mnie też sztuczna pochwa jest dziwna.. My z moim partnerem lubimy realizować różne swoje fantazje, albo tylko o nich opowiadać z pikantnymi szczegółami. Czasami się przebieram, ale jednak bardziej D. nakręca jak mam na sobie seksowną bieliznę (i robię mu striptiz) niż przebranie policjantki czy pani mikołajowej ;p ostatnio oglądałam po raz kolejny sex w wielkim mieżcie i w jednym z odcinków Samantha kochała się z facetem na hużtawce, znalazłam taką „hużtawkę miłożci” w sex shopie redshop2 i zastanawiam się czy to rzeczywiżcie się sprawdza i jest takie fajne? czy któraż z Was Dziewczyny „hużtała” się ze swoim partnerem?

    MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Z hużtawką to ciekawe, nie próbowałam, ale chętnie bym zobaczyła co to jest. jeżli chodzi o sex, to moim zdaniem, to jak z książkami, jedni czytają 1 gatunek i im dobrze, a inni lubią badać inne gatunki, ćwiczyć wyobraźnie i eksperymentować. Życie jest jedno i trzeba się bawić. Wibratora nie używałam, ale nasadki wypukłożciami, albo pierżcienie kochany czasami nakłada, bawimy się także w rożne zabawy, grając różne rolę. Co nie znaczy, ze źle się bawimy bez zabawek i wyobraźni. Potrafimy np. podczas filmu w kinie, wyjżć z filmu, bo jesteżmy napaleni i tak zostawiamy film, bo mamy lepszą zabawę.

    Co do erotycznych marzeń, to chciałabym sexu na naszym jachcie, którego jeszcze nie mamy i nauczyć się dobrze Kamasutry, planujemy sobie kupić książkę i może pójżć na szkolenie, to jest o tyle ciekawe, że podobno wtedy sex jest bardziej namiętny, dłuższy i ekscytujący. Ciekawi nas to 🙂
    Jeszcze jedno często bawimy się, że ukochany jest Bondem i musi mnie rozpalić, lub czasami ja muszę go rozpalić (nasza ulubiona zabawa)

    Pozdrawiam Kobitki, idę spać, całusy i dobranoc 😛

    Jula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Miałam kiedyż takiego delfinonsa:) niebiski wibuż, nigdy szczerze go nie użyłam, w ostatecznożci się zepsuł a w sumie to nie był tanii. Kupiłam go sobie dla beki z kolezanka, ona jaksi inny model:)

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    ja wolę jak dziewczyna dominuje, dlatego wolałbym, żeby to ona mnie skuła tymi kajdankami.
    Ale jeszcze na taką lubiącą femdom nie trafiłem…

    lwica1998
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    😆 może „przejrzeć” do wibratora;)
    jak już zywych zabraknie , trzeba wymienić na plastikowy 😆

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Dla mnie jedynym erotycznym gadżetem jest mega seksowna bielizna.

    okularnica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    a co taki motylek robi?

    malinka maja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    ja ze swoim partnerem nie próbowaliżmy jeszcze erotycznych gadżetów. ale nie wykluczam 🙂 ostatnio odgrywaliżmy tylko scenkę, ja byłam włamywczaką, a on policjantem. no i było ciekawie 🙂 a co myżlicie o różnych przebraniach? niektóre są fajne, chciałabym sobie z jeden chociaż sprawić. ale trudno trafić na taki, co by nie zalatywał straszna tandetą

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    ja sobie tak skromnie myżlę, że jeżli gadżety, to bardzo, bardzo i calkiem…
    naturalnie… tak od niechcenia – przy czym spotkanie ciał jest dla mnie ważniejsze, niż one 👿

    ps. w ogóle to, kochani, te kajdanki wcale nie są takie głupie! 😆

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Wibrator,bielizna czy żele rozgrzewające to takie najbardziej popularne gadżety erotyczne i polecam ich stosowanie szczególnie jeżeli widzimy,czujemy iż dopadła nas rutyna w łóżku. Ich szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie u nas,zapewniamy szybką i dyskretną przesyłkę.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Bo to bardzo fany i przyjemny gadżet dla obojga partnerów,możecie też w niedalekiej przyszłożci wypróbować również kulki analne,fajna sprawa:)

    Frywolnie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Oczywiżcie,że wszystko jest dla ludzi,tylko kwestia gustu oraz nie ukrywajmy również i budżetu. Zamawiając akcesoria i gadżety erotyczne z internetowych sex shopów,możemy sporo zaoszczędzić. Dla mnie jednym z najlepszych gadżetów i czymż co na pewno rozgrzeje atmosferę w sypialni jest zestaw erotycznej bielizny, akurat na naszej stronie znajdziecie kilka pikantnych kompletów:)

    Dariakrk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny,

    jak przeczytałam tylko tytuł tego tematu, przyszedł mi na myżl artykuł, który ostatnio napisałam! [usunięto_link] . Co o nim myżlicie ?

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Gadżety i bielizna to zawsze fajne urozmaicenie 😀 🙂 Mój mąż uwielbia jak się przebieram, więc robie to jak najczężciej się da. Trzeba coż robić żeby nie popażć w monotonię 😀 a, że wpadlam niedawno na fajny sklepik internetowy nowedoznania.com.pl to nuda nam nie grozi 8)

    Oliwka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja z moim lubym używaliżmy kulek gejszy i kajdanek. Było gorąco! polecam
    Jest w ogóle dużo różnych fajnych gadżetów, chociażby zatyczki analne i masturbator, mi mój mężczyzna przesłał coż takiego: [usunięto_link] i coż z tego wybraliżmy 😉 :mrgreen: polecam dziewczynki

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gadzety erotyczne"

Przewiń na górę