• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    nie rozumiem po co niektóre osoby piszą na forum skoro ich ten temat nie dotyczy bo w końcu są TAKIE dorosłe…. myżlę że życie łóżkowe pewnej Pani musi być strasznie nudne skoro żmieszą ją gadżety i ich nie używa…. ale cóż 🙂 wróćmy do tematu. mojemu facetowi np marzy się żebym ubrała sie kiedyż w jakiż strój policjantki myżlę że to fajny pomysł 😉 będę mogła go aresztować a potem robić z nim co zechce 🙂

    jesli uwazasz, ze jesli ktos nie uzywa gadzetow aretycznych to jego zycie erotyczne jest nudne…nalezy ci wspolczuc.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    ona tego nie napisala

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    możesz mi współczuć nie ma sprawy 🙂 ale myżlę że więcej osób współczuje Tobie za to że jesteż taka żenująca niż mnie 🙂

    fantazje?? to podstawa 🙂 mnie się czasem marzy że myje samochód, cała jestem mokra, żcieka po mnie pianka, jest piękny słoneczny dzień a tu nagle od tyłu podchodzi do mnie mój facet i zaczyna mnie delikatnie miziać a potem…. 😉 chyba to jest nawet realne do spełnienia :))))) aby czekac do lata 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    jestes dziewica i jeszcze dojrzejesz:))))))))))))))))

    ech… to chyba jednak zostanę przy dziewictwie… 😉

    ps. zielonooka, czokolate dokładnie to napisała co zostalo skomentowane. „nudne życie erotyczne z powodu nieużywania gadżetów.”

    a wracając do tematu… przebrania mnie też nie bawią. nakręcać się mogę patrząc na cudnie zbudowane ciało mojego miżka. od tego jest miłożć (przynajmniej w naszym przypadku). patrzymy na siebie a nie na zabawki w które jesteżmy ubrani. to nie jest nuda. to wystarczająca satysfakcja, żeby nie musieć niczego udawać. ale jeżli ktoż lubi, to nie moja sprawa. tylko niech te same osoby nie przekonują mnie że moje życie intymne jest nudne. bo nawet jakby było, to przecież moja sprawa.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Każdy ma takie życie erotyczne, jak sobie je układa. Jedni się przebierają, inni używają jakiż gadżetów. Wyżmiewanie, bądź udowadnianie, że czyjeż życie erotyczne jest nudne – nie ma sensu. Zamiast tracić czas na takie bzdury, lepiej zająć się swoimi sprawami. A jeżli komuż nie podoba sie to proponuje nie wchodzić na takie tematy, bo dyskusja robi się jałowa i do niczego nie prowadzi.
    A wracając do tematu:
    Ja uwielbiam jak mój ubiera swój mundur wojskowy – podnieca mnie ten widok.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ej, ten mundur to co innego…

    sprostuję… gadżety w stylu przeerotyzowanej pielęgniarki z sex-shopu nas nie kręcą. ale widok mojego mężczyzny w mundurze (nie roboczy, rekonstruktorski) jest boski. tak samo jak sobie stoi na żrodku pokoju w samych jeansach z hantlami… mrrryyy…

    i są jeszcze dziesiątki takich sytuacji. on podobno ma tak samo ze mną.
    są codzienne, banalne czasem momenty, kiedy ta druga osoba (np. w mundurze, albo myjąca auto) wydaje nam się tak seksowna że mamy ochotę się rzucić. i takie życie mnie satysfakcjonuje. bez gadżetów i sztucznych nakręcaczy.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nierktórzy wola zycie z gadzetami inni nie dlaczego Wy dzieczyny nie potraficie tego uszanowac tylko niektóre się z tego nasmiewaja? tak trudno o zrouzmienie??? cos jest w tym dziwnego?

    my nie uzywamy jeszcze zadnych gadzetow ale moze w przyszłosci zobaczy się:D
    a w sobote bedzie smietanka moze to nie gadzet ale bedzie słodko:D
    a do przebran za policjantke nic ptrzeciwko nie mam ic hyba sobie w przysłzosci cos takiego seksownego kupie:D

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    najlepiej będzie jak wrócimy do tematu 🙂

    oj taaaak… też uwielbiam żmietankę na brzuszku Mojego 🙂 albo jakiż mój ulubiony jogurt 🙂 i tak fajnie gdy jest zimny, a mojego Miżka ciareczki przechodzą 😈

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Co do slodkożci- mozna sie przewiązać niteczką w biodrach i przyczepic słodkiego lizaka 🙂 tez calkiem przyjemny pomysl…

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    fajny pomysł 🙂 raz sie bawiliżmy, że zawiązałam mu oczęta i dawał spróbować coż do jedzenia, musiał odgadnąć co to za smak…. miał nagrody i kary 😉

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Są też do kupienia takie różne gry erotyczne na zadania, kary i nagrody. Fajna sprawa bo można urozmaicić sobie jakoż życie erotyczne,m bo najgorzej jest jak wkrada się nuda do sypialni i jak się nie chce kochać. Ja jeszcze lubię wszelkiego rodzaju przebieranki 😀

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    A widziałyżcie ten wibrator dla dwojga We-Vibe II? Ostatnio wypatrzyłam go w warszawskim sklepie Secret Place. Moim zdaniem może on skutecznie podgrzać atmosferę w sypialni, także zastanawiam się, czy go sobie nie sprawić. Moim zdaniem tego gadżety są ciekawym rozwiązaniem, jeżeli nie chcemy, żeby do naszego łóżka wkradła się monotonia.

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Kup jeszcze mężczyźnie sztuczną pipkę, będzie w ogóle gorąco 😀

    IntymnaBielizna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Sztuczna pochwa jest bardzo dziwna,miałam okazję kiedyż oglądać ją na żywo i nie powaliła mnie. O wiele bardziej działa na mężczyzn komplet sexi bielizny. Szczególnie w czerwonym lub czarnym kolorze.

    kgb
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Z tego co się orientuję, to wżród mężczyn dożć popularne są sztuczne pochwy w puszkach.
    Mnie generalnie bardzo podnieca szklany korek analny. A facetowi niesamowicie podnosi się ciżnienie 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " gadzety erotyczne"

Przewiń na górę