• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    macie w swojej szafie jakies gorseciki dziewuszki? jesli tak to chodzicie w nich normalnie na codzien, czy tylko na jakies pikantne nocki? i jak zareagowali wasi mezczyzni na ich widok? a jesli nie macie no to pytanie czy chodzi wam po glowie taki zakup? ja jeszcze nie mam. ale pewnie jakbym miala mena to bym sobie zakupila, zeby troche zmienic repertuar bielizniany:]

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    gorset jako bielizna? gdyby moj facet mi cos takiego kupil, moglabym ubrac. sama bym na to nie wpadla.
    on na razie tez jakos nie wpadl na cos podobnego.
    oboje gustujemy raczej w delikatnych koszulkach mniej lub bardziej dziewczecych.

    gorsetowych bluzek natomiast nie znosze. sa dla mnie tak oczywiste, ze az tandetne…wole naturalne linie ciala.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie mam gorsetu, jeszcze.;p
    Do tej pory jakoż nie był mi potrzebny, ale w szafie chociaż jeden mógłby się znalezc. 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja mam jeden, ale raczej jak to się mówi raz na ruski rok go zakładam i to tylko dla mojego mężczyzny.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    osobiżcie nie znoszę… kojarzy mi się ze skrępowaniem, zniewoleniem, ujarzmieniem… to tak z przymróżeniem oka… 😉
    oczywiżcie te gorsety o których mówicie mają inne zadanie niż przytrzymanie opasłego cielska, ale…
    na poważnie to na codzień odpada… choćby nie wiem jak byl wygodny i tak dla mnie będzie go za dużo… takie fiszbiniarskie ograniczenie…

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    mam gorsecik ^^ taki w cętki ^^
    założyłam go co prawda tylko raz … ale mojemu facetowi bardzo sie to podobało 🙂

    nie chodzę w nim na codzień bo jest niewygodny… ale raz kiedyż … dla urozmaicenia? dlaczego nie?

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ja mialam jeden, taki żliczny i „ostry” zarazem, ale… zapodział się.
    Więc obecnie nie mam, ale jak tylko wpadnie troszke gotowki, zrobię sobie prezent.. sobie i mojemu facetowi, myslę, ze sie zdziwi.

    Gorset, jak kazda inna bielizna erotyczna ma swoj specyficzny smak.. Ale tylko wtedy, gdy nie ubiera sie jej „na codzien”..

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    na codzien nie… zupelnie nie moj styl.
    ale czasem na jakas goraca nocke to czemu nie?

    mirabelka82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Ja mam trzy. Na codzien nie ubieram, ale lubie czasem zaskoczyc mojego skarba i pokazac swoje różki 😈

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    A ja mam jeden gorsecik z paseczkami i pończoszkami. Ale kupiłam go na walentynki dla Mojego Misia. I nawet dech mu zaparło, nie mógł sie powstrzymac. Dawno go nie ubierałam, a na codzień go nie noszę i nie mogłabym, nie umiem. Ale na specjalne okazje to zalecam, dziewczyny 🙂

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Gorsecik w szafie jak najbardziej się znajdzie, zakładany tylko dla tego jedynego, aby zaskoczyć, zaszokować, urozmaicić…

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A nigdy wam sie nie zdarzylo ze jakis pan sie zbulwersowal ze ubralyscie cos takiego? albo ze was wysmial? same pozytywne reakcje?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja mam dwa i bardzo rzadko je ubieram i tylko dla tego jednego. Nigdy nie spotkałam się z wyżmianiem. Zawsze reakcja była bardzo przyjemna 🙂

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja rowniez posiadam jeden, ktory na co dzien raczej nie pasuje… Sluzy mi za to i to dosc czesto w lozku 😳 choc wiem z doswiadczenia, ze gdy go zaloze zadlugo nie naciesze sie bliskoscia z moim Mezczyzna, gdyz mowiac kolokwialnie – szybko wymieka 😈

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Pytasz, czy wyżmiał? czy zbulwersowal sie?

    Nie sypiam z małolatem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " GORSET"

Przewiń na górę