• Autor
    Odp.
  • Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Gorseciki są Ok…dużo myżlałam nad zakupem…i do tej pory się nie zdecydowałam pomimo że bardzo mi się podobają i z tego co wiem mój mężulek też nie miał by nic przeciwko heh:D

    Pomyżle nad zakupem…:D:D:D

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Pytasz, czy wyżmiał? czy zbulwersowal sie?

    Nie sypiam z małolatem 🙂

    No mogl sie nabijac ze cudujesz i wskoczylas w jakies nie wiadomo co? To przeciez tez kwestia gustu, wiec chyba moze sie cos takiego nie spodobac. Niektorzy faceci lubia delikatnosc, dziewczecosc, nie lubia jak cos jest wyzywajace i to sie przeklada tez na bielizne jaka preferuja i w takim wypadku gorset moglby odpadac

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    No chyba ze tak.. wyobrazilam sobie wlasnie taka „zdziwiona” mine faceta, ktora zepsulaby mi calkowicie nastroj

    nie spotkalam sie z czyms takim, na szczescie
    ale podejrzewam, ze mojego bylego (z ktorym nie sypialam) by cos takiego zbulwersowalo, wiec przyznaje- jest to mozliwe.
    on uwazal, ze niestosowne jest noszenie spodniczek, wiec za gorset pewnie by mnie udusil.. ale nie mialam „przyjemnosci” z nim sypiac

    mala-megi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    mam:D jak chcecie to Wam pokaże jaki 😀

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja ma taki gorset tylko ze czarny i jest bardzo wygodny

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    mmmmmmmmmmmmmmmmm pokażę Wam co ja lubię:



    Dyskrecja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Taki sexi komplet zawsze jest pociągajacy i pobudza fantazje mezczyzn. osobiscie bardzo podoba mi sie strój numer 3.

    lancome
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja włażnie jakoż do tej pory sobie nie kupiłam, chociaż myżlę, że gorsety to raczej nie nadają się do codziennego użytku…. a raczej tylko na „randkę rozbieraną” jak mawia moja mama 🙂
    Ale włażnie chcę zrobić niespodziankę dla mego chłopaka na jego urodziny i założyć taki sexi gorsecik, już nawet wiem jaki , tylko czekam na wypłatę 😉

    [usunięto_link]

    mala_kasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    mój cudowny :D:D

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    KRATKA
    [usunięto_link]

    CZARNY
    [usunięto_link]

    MELANGE
    [usunięto_link]

    co o nich myżlicie?[/img]

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Gorset posiadam, ale na co dzień raczej w nim nie chodzę. Wolę zostawić na jakąż pikantną nockę. Gorset super sprawa, bo w nim czuję się bardzo sexy;) A najlepsze gorsety, jakie miałam przyjemnożć nosić to te zakupione w sklepie koronka.pl. Są naprawdę cudne;)

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A ja noszę w tym okresie zimowym 🙂 gorsecik w krateczkę jako „ocieplenie” czyli koszulkę która ogrzewa i jednoczeżnie kształtuje sylwetkę 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Gorsety – uwielbiam 🙂 Choć wybieram zazwyczaj te bardziej delikatne 🙂 to mój ostatni zakup – pierwszy internetowy:

    Kaczolinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja sie boję, że się uduszę w tym gorsecie 😛

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    hehe no co Ty! 🙂
    Fakt są takie które trzeba dobrze żcisnąć ale są i takie na suwak czy zaczepy 🙂 a wierz mi dobry gorset tylko poprawia nasze samopoczucie – żadne boczki nie wystają, brzuszek też gdzież się chowa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " GORSET"

Przewiń na górę