• Autor
    Odp.
  • Choko_Jazz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 95
    • Stały bywalec

    @MARECKI85 wrote:

    mmmmmmmmmmmmmmmmm pokażę Wam co ja lubię:



    Wszysrkie sa piekne 8)

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    a gdzie się zaopatrujecie w gorsety? 🙂

    purblanca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja sie boję, że się uduszę w tym gorsecie 😛

    Nie udusisz się:D Gorset trzeba idealnie dobrać i wtedy są same plusy jego noszenia.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    ja mam taki zamówiony na Dzień Kobiet 🙂 Cudo!!

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Uwielbiam , gorsety sa naprawde fajne

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Kupujesz? Nosisz? Czy tylko lubisz? Pochwal się jakie masz!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja swój – czyli taki sam jak Króliny – na *********

    spryna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja cały czas chcę kupić ale jakoż nie mogę się przemuc

    tygrysica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wiesz co, fajny, ale jakoż nie przepadam za różowym, a ten ma różowe wstawki. Krój niezły, widać, że podkreżla kształty fajnie. No tak niestety jest z tymi rozmiarami – zanim się zamówi, to trzeba się najpierw naprawdę dobrze zmierzyć, żeby potem nie było, że coż jest za małe. Jak szukasz jakiegoż nowego gorsetu, to zerknij sobie na ekskluzywna.com.pl – tam maja ogromna ilożć wszelkiego rodzaju bielizny, na pewno znajdziesz coż fajnego, a ten który już kupiłaż może da się oddać.

    Paula87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Nie mam gorsetu, ale planuje sobie kupić taki na specjalne okazje 😀

    inaczej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    gorset, to chyba jedyna czężć garderoby kobiecej, w której każda kobieta wygląda dobrze. Poza tym gorsety są tak nieziemsko seksowne, że nie można nie mieć przynajmniej jednego gorsetu, bo to kwintesencja kobiecożci. Kobiecie ubranej w gorset żaden facet się nie oprze.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Kobiecie ubranej w gorset żaden facet się nie oprze.

    Tak myżlisz? 😆

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    macie w swojej szafie jakies gorseciki dziewuszki? jesli tak to chodzicie w nich normalnie na codzien, czy tylko na jakies pikantne nocki? i jak zareagowali wasi mezczyzni na ich widok? a jesli nie macie no to pytanie czy chodzi wam po glowie taki zakup? ja jeszcze nie mam. ale pewnie jakbym miala mena to bym sobie zakupila, zeby troche zmienic repertuar bielizniany:]

    Wille modeli gorsetów zarezerwowana jest na bardziej romantyczne wieczory, jednak nie jest to typowo erotyczna bielizna, gdyż na rynku dostępne są gorsety, które można zakładać także pod odzież codzienną. Najważniejszy jest komfort kobiety, a niestety nie wszystkie gorsety go zapewniają, dlatego czężciej rezerwujemy je na bardziej wyjątkowe okazje.

    bella001
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja polecam gorset,który zakupiłam jakiż czas temu w sklepie internetowym [usunięto_link] jest żwiety- idealnie dopasowuje sie do sylwetki. [usunięto_link] miałam go na swoim żlubie ale nie ukrywam ze zakładam go czasem na noce z moim mężem;p

    GorseciarkaPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja osobiżcie uwielbiam gorsety. mam ich kilkanażcie par. Nakładam je tylko na romantyczne wieczory z ukochanym.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " GORSET"

Przewiń na górę