Kobiety w spodniach

  • Autor
    Odp.
  • Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Patrzac na ulice to coraz wiecej kobiet chodzi w spodniach. Chcialbym wiedziec jakie zalety maja spodnie w porownaniu do spodnic lub sukienek. Jako mezczyzna trudno mi powiedziec bo nie nosilem nigdy spodnicy lub sukienki.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    wygodniej i cieplej 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja uwielbiam spódnice 😀 ale nniestety o tej porze roku raczej ich nie nosze,bo mi podwiewa i zimno jest 😉 nie jestem przekonana,czy spodnie sa wygodniejsze,mi np jest wgodnie zarówno w spodniach jak i w spódnicy.No pomijając fakt,że jak zawieje to czuję się jak Marlyn Monroe 😆 cóż…po prostu kocham spódnice „A” 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja też kocham spódnice, ale kiedy jest za zimno nie będę ryzykować zdrowiem mojego pęcherza:)

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    ja lubie tak samo spodnice i spodnie. tylko ze spodnie są bardziej praktyczne

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    żeby jeszcze na rynku była jakaż fajna spódnica to bym pewnie chodziła, ale wszystkie są na jedno kopyto”: szare , smutne, w krateczkę, lub bardzo bardzo krótkie

    Na co dzień zawsze chodziłam w dźinsach. W obecnej pracy jest zakaz noszenia takich spodni. jak wracam do domu to uwielbiam je założyć na tyłek

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Ja nie pozwolił bym sobie na waszym miejscu, aby pracodawca zakazał mi chodzenia w spodniach. To dyskryminacja i forma rasiżmu.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Myżlę,że xyz chodziło o to,że w pracy nie wolno jej nosić jeansów,a nie spodni wogole 🙂 a w mojej bylej pracy patrzono n nie dziwnie kiedy w spódnicy przychodziłam 😆

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A czy mężczyznom też nie wolno przychodzić do pracy w dzinsach?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    hamster slyszales o czyms takim jak dress code?

    ja np. mam w pracy z gory narzucony stroj. zwisa mi to szczerze mowiac.

    a jesli chodzi o spodnice…sa ok. ale rajstopy juz srednio. dlatego wlasnie jesienia i zima nosze spodnie.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja lubię zarówno spodnie jak i spódniczki. Chociaż czężciej chodzę w spodniach ze względu na pracę ale o od czasu do czasu nawet w spódniczce idę. W ciągu roku jest pół na pół: latem chodzę w samych spódniczkach a jesienią i zimą więcej w spodniach, choć o spódniczkach nie zapominam.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A w jakich spodniach najczesciej chodzicie, w luznych czy dopasowanych?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    rozmaitych.

    moda oferuje olbrzymia roznorodnosc.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Najwiecej kobiet chodzi w dopasowanych spodniach, a dlaczego nie w luznych?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To co piszesz to nie reguła.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety w spodniach"

Przewiń na górę