• Autor
    Odp.
  • PatrycjaMama
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja muszę iść na kompromis z lubym – ale rzeczywiście po komedii romantycznej, oglądanej wspólnie – razem oglądamy – czy to M*** Gibsona w Zabójczej Broni, Piraci z Karaibów też są żelazną pozycją na naszej półce – ale zdarzają się też filmy trochę inne – na przykład Everest – ogromnie polecam 🙂

    Erika Li
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Na pewno każda kobieta lubi komedii romantyczne.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Jestem taka piękna! – polecam z Amy Schumer – gra tam rewelacyjnie i pokazuje, że nasza piękność jest w naszej głowie, a raczej jej brak!

    smerfetka251
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Uwielbiam <3 Wszystkie chyba 😀

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Czasem lubie, ale tez nie wszystkie. No i tylko w domu, na kino mi szkoda kasy w tym przypadku.

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Czasem lubie. Zwlaszcza w okresie swiatecznym w klimacie takich wlasnie Listów do M 🙂

    rose665
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jasne, że lubie, zwłaszcza po całym dniu pracy na odstresowanie

    PinkKarmel
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Najlepsza komedia jaką oglądałam z mężem to HOW TO BE SINGLE i oczywiście KAC VEGAS. Świetne klasyki!

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja zaczęłam od polskich, takich mało ambitnych jak „Nie kłam, kochanie” albo „Dlaczego nie?”. Teraz wolę ambitniejsze kino troszkę i polecam wam Turks Fruit w reżyserii Paul’a Verhoeven’a 😀

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Jeżeli komedia romantyczna to raczej coś brytyjskiego. Jakoś amerykańskich komedii romantycznych nie mogę znieść

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Lubie sobie od czasu do czasu odpalic, ale zdecydowanie musze miec na nią odpowiedni nastrój.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja często włączam koreańskie dramy… odmóżdżacz totalny

    Aleksandra
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Jeśli chodzi o komedie romantyczne to zazwyczaj oglądam te zagraniczne. ,,Jak romantycznie”, ,,Deszczowy dzień w Nowym Jorku” to jedne z moich ulubionych. Ale pamiętam, że byłam jakiś czas temu w kinie na polskim filmie ,,Serce nie sługa” i wyszłam zalana łzami.

    syska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A to nie oglądałam nigdy tego filmu, bo jednak to jest chyba wysoko oceniany film.. Chodzi mi o Deszczowy dzień w NY 😛

    agatex321
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    niezbyt, szczególnie polskie są mega słabe, żadnego fajnego wątku, każdy film taki sam a scenariusz pisany na kolanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę