• Autor
    Odp.
  • Pattuska
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Fajna jest seria Bikini naszej polskiej marki Bielenda, bardzo dobre kosmetyki do opalania i nawet dla dziecka od nich z filtrem 50 udało mi się kupić dobre mleczko

    yanka
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Dziewczyny, ja sie przerzuciłam na naturalne filtry roślinne, tylko naturalnych kosemtyków staram sie uzywać , w Pachnącej Krainie kupiłam pieknie pachnące i naturalnie chroniące kosmetyki do opalania , krem z olejkiem z pestek z pomidorow – barzdo fajny i nie tłusty i powoduje że skóra jest nawilżona i nie wysycha

    ludwiqa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja staram się znajdować zawsze polecane na blogach dziewczyn, które znają się na składach, żeby nie stosować tych kosmetyków, które mają filtry przenikające, przeważnie stawiam na mineralne filtry, trudno że później jestem trochę biaława, ale wiem, że nic mi nie przeniknie wgłąb organizmu. Bioderma ma fajny filtr mineralny 50 i to w sprayu, łatwo się aplikuje i nadaje się też na twarz.

    Martyna P
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hmm dobrze, że są kapelusze 🙂 kremy i pudry z filtrami oczywiście ale wystawiać się na słońce jak najrzadziej bo później przebarwienia ….

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Lubie stosować samoopalacz w sprayu. Bioderma ma fajny produkt, brązowa buteleczka świadcząca, że jest to na pewno kosmetyk do opalania. Najważniejsze nie pozostawia plam ani zacieków na skórze. Tani on nie jest ale czasem mozna trafić go w dobrej cenie na notino i jest przede wszystkim bardzo wydajny.

    Valkiria55
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    @lalka50- myślisz, że kolor butelki musi koniecznie świadczyć o tym do czego służy? 🙂

    Ale teraz na serio, widziałam Biodermę u mnie w drogerii, ale była dość droga. Zastanawiam się też nad notino, nie wiem tylko czy mi nie wyjdzie na to samo razem z kosztami wysyłki…

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ale przecież w wielu sklepach internetowych, zwłaszcza teraz w pandemii, masz opcję darmowej dostawy, w notino również. Ja zamawiam za jednym zamachem kilka produktów i jeszcze nigdy nie płaciłam za dostawę.

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Potwierdzam,  ja też nigdy nie płaciłam za dostawe na notino, a zamawiam już któryś rok z rzędu.  Wcześniej zamawiałam z aptek ale one zawsze miały jakiś koszt dostawy, chyba że się zamówiło coś za miliony monet.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki do opalania – jak wybrać te najlepsze?"

Przewiń na górę