• Autor
    Odp.
  • Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ja sobie mogę tylko pomarzyć, nasza łazienka jest mała .

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Jeżli chodzi o tę kabinę to naprawdę jest mała a ja jednak lubię prysznic i co tu dużo gadać, dwuosobowy to jest to. Małą łazienkę też można ładnie i funkcjonalnie zaprojektować. Pomyżl, większożć ludzi jednak ma małe łazienki. A jakie kolory najbardziej Wam się marzą, podobają? A może mozaika w łazience?

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    No tak, żeby zaspokoić swoje „łazienkowe marzenia” potrzebna jest przestrzeń! Ja akurat od początku chciałam mieć dużą łazienkę, ale wiadome, że w blokach czy mniejszych domach nie do końca może się to sprawdzić. Co nie zmienia faktu, że fajnie jest mieć takie cudo 🙂 hmm… co do mozaiki – dla mnie biel jednak jest wyjątkowa i jeżli chodzi o łazienkę to moim zdaniem pasuje najbardziej. Do tego w połączeniu z brązem czy czernią – super!

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Co do kozackich kabin, to niedawno na jednym z for budowlanych wpadło mi zdjęcie czegoż takiego (ale kształt !):

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Kabina ta robi wrażenie- to należy przyznać. Ale duża wanna to jest to- można się rozłożyć, super relaks i odprężenie. I dużo dużo pianki:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Ale taka kabina to jest coż! Wanna… widziałam ostatnio bardzo oryginalne formy wanien ale kosztowały fortunę. Jak wygram te 30 mln to kupię.

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A ja jakoż nie czerpię, aż tak dużej przyjemnożci z kąpieli w wannie 🙂 Choć od czasu do czasu fajnie się tak rozłożyć. Jednak u mnie z wolnym czasem bywa różnie więc prysznic i tak jest czężciej użytkowany bo wiadome – zabiera mniej czasu. A co do kabin – zarówno jedna jak i druga jest bardzo łądna. Faktycznie ta wyżej ma bardzo ciekawy kształt, choć nadal obstaje za swoją ;D Niby klasyka a ma to „coż” no i funkcje nie do zastąpienia.

    kornelkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a co myslicie o całej czarnej lazience?

    Jeżli jest duża łazienka to jak najbardziej w czerni ale w połączeniu z bielą Polecam kolekcje łazienkową :Alchemia” płytki firmy Ceramstic,coż pięknego.

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się marzy łazienka z taką dużą wanną i tymi fantazyjnymi drzwiami 🙂
    [usunięto_link]

    przepiękna! Bardzo dekoracyjne te drzwi.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Faktycznie same drzwi robią bardzo duże wrażenie,ciekawe tylko jaki jest ich koszt:) Poza tym bardzo podobają ni się wszystkie drewniane dodatki do łazienki,w tym takze duża drewniana wanna.

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Widziałam te drzwi jak kupowaliżmy nasze:) rewelacyjne!

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Ja też chętnie poznam cenę za takie drzwi,ile kosztują? No a poza tym cała czarna łazienka jakoż mi nie pasuje,prezentuje się zbyt ciemno,nawet jeżeli damy do niej jasne dodatki.

    Srebrzysta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej. Przed nami urządzanie łazienki, a w zasadzie najpierw jej rozbiórka, bo zamierzamy wszystko zrobić od podstaw. Chodzi o zamianę wszystkiego, włącznie z meblami i sprzętem. Wiem, że najważniejszy jest własny gust, ale może przy okazji powiecie, co jest teraz modne (jakież szczególne elementy)? I przy okazji, czy da się to zrobić za jakąż w miarę rozsądną cenę, czy trzeba się wykosztować. Może da się zaoszczędzić na czym? Meblach? Sprzęcie? Ożwietleniu?

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie wiem jaki masz fundusz ale biednego na tanie sprzęty nie stać. Na pewno nie warto oszczędzać na kafelkach, klejach, fugach – bo to ma starczyć na długo. Tutaj podpowiedź ode mnie – jeżli lubisz gwarancje to ceramstic i kleje fugi rotberg. Mogę ci też podpowiedzieć aby sprawdzić jakożć ceramiki, ja nie mam z tak dziwnego tworzywa co strasznie przyciąga kurz. No masakra nie polecam, bo sprzątanie to praca syzyfa. Oszczędzić można… na robiciźnie robiąc własnymi rękoma.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem jaki masz fundusz ale biednego na tanie sprzęty nie stać. Na pewno nie warto oszczędzać na kafelkach, klejach, fugach – bo to ma starczyć na długo. Tutaj podpowiedź ode mnie – jeżli lubisz gwarancje to ceramstic i kleje fugi rotberg. Mogę ci też podpowiedzieć aby sprawdzić jakożć ceramiki, ja nie mam z tak dziwnego tworzywa co strasznie przyciąga kurz. No masakra nie polecam, bo sprzątanie to praca syzyfa. Oszczędzić można… na robiciźnie robiąc własnymi rękoma.

    bardzo popieram^ tabletkę 😉 nie wien czy całkiem słusznie 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łazienka :)"

Przewiń na górę