Luksusowy urlop/wakacje

  • Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Jakie wg Was, są luksusowe wakacje ?? Gdzie ? za ile ?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Bora bora to jest coż!!!!! 😈

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Bardzo wyczerpująca wypowiedz 🙂
    Może coż więcej ?

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Bora Bora to przecudowna wyspa na ocenie Spokojnym zamieszkała przez kilka tysięcy ludzi. Cudowne widoki na wodę i góry. Wycieczka na taką wysepkę jest stosunkowo droga, można się tam wybrać na tydizeń przynajmniej za 10000 zł.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja bym poleciła jeszcze Grand Canarie 🙂
    (chyba tak się pisze) 🙂

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    dla mnie to najwazniejsze z kim .

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Zgadzam się w 100% !!!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Na żwiecie jest tyle pieknych i egzotycznych miejsc,więc ciężko bybyło mi je wszystkie wymieniać-zdecydowanie należę do ludzi wrażliwych na piękno otaczającego żwiata i do tego barzdo lubię poznawać nowe miejsca:krajobrazy,ludzi,kulturę,zwyczaje… Jeżli zaż chodzi o wypoczynek to n****ętniej jakież przeraźliwie ciepłe miejsce:gorący piasek,woda przepięknego koloru,piękne egzotyczne plaże,palmy i zapierające dech w piersiach widoki ehh… a do tego wieczorne imprezki na plaży,kolorowe drinki z parasolką… Z takich włażnie miejsc Bali,Seszele,wyspy Karaibskie,w Miami też jest żwietnie,Santoryn…
    Jeżli chodzi o miejsce,które wart by zobaczyć to Tajlandia! fascynuje mnie ten kraj,ta kultura no i jest to przepiękne miejsce,warto by poznać kulturę Japonii,zobaczyć pięne widoki nieskalanej cywilizcją Alaski,z Europejskich miast obowiązkowo wybiorę się do Rzymu (miasto aż żyjące,tętniące historią i starożytnożcią,przepiękne budowle i niepowtarzalny klimat) oraz Paryż chociazby ze względu na Luwr-może nie jestem jakąż tam wielbicielką sztuki ale sądzę,że fajnie by było zobaczyć miejsce gdzie jest najwięcej dzieł sztuki największych mistrzów naraz!

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    luksusowe wakacje moga byc wszedzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😆

    …wszystko zalezy ,w jakim sie mieszka hotelu i ile sie wydaje…!

    DLA MNIE LUKSUSUSOWY URLOP to np. wakacje w DUBAJU !!! 8)

    luksus moze byc na Bali, Hawajach albo na Malediwach…
    w Monako…w St.tropez….i albo w Ameryce ,np. Miami … tp.itd.

    ach, sie rozmarzylam…. 😛 [/u]

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Każdy inaczej postrzega luksus. Jedni w wielkim żwiatowym hotelu z 14 basenami i całym sztabem ludzi zajmujących się daną osobą, tak aby nie musiała nic robić tylko w Luksusie odpoczywać.
    Dla innych z kolei luksusem jest przebywanie na łonie natury z dala od jakiegokolwiek zgiełku, szumu. Pusta przestrzeń i My.

    Wszystko zależy od osoby.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Cabo Verde 😀

    SkanMAKI
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Nie wiem, czy mój wyjazd jest luksusowy, ale jadę do Portugalii w sierpniu chyba a biuro chyba do luksusowych nie należy, Alfa Star wybrałem 😀

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    ja pamietam jak luksusem kiedys byly przeloty samolotowe, no jeszcze z 6 lat temu :). teraz promocje jedna za druga. JA bede LOTem leciala za polowe ceny w wakacje do hiszpanii 🙂

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja miałam tylko raz taki urlop, dwa lata temu na Bali.Cudowne miejsce, jakbym przeniosła się do zaczarowanej krainy:)

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Bo niby kiedy wypocząć, jak nie na takich wakacjach! Z własnego dożwiadczenia mogę polecić np. orientalną Turcję! Zresztą ja to jestem fanką podróżowania więc że tak powiem od czasu do czasu poluje na jakąż grubszą ofertę, i dobrze na tym wszystkim wychodzę!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowy urlop/wakacje"

Przewiń na górę