• Autor
    Odp.
  • Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    No wiadomo, zdrowa dieta, ruch, ale można się wpomagać róznymi środkami. Ja na przykład biorę chrom, po nim nie mam takiej ochoty na słodycze. No i bardzo lubię herbatkę z zielnika doz, „dbam o kontrolę masy ciała”. O i błonnik też pomaga, bo zwiększa uczucie sytości.

    Figlarna
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    A ja po prostu mniej jem, regularnie – odstawiam zawsze słodycze na miesiąc i ograniczam do mega minimum mięso. Waga sama schodzi. No i 2 x w tygodniu zumbuję!

    Amela22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, fit i regularnie a to bardzo pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

    magaszka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Też zamawiam catering dietetyczny  z tym, że Diet4U 🙂 Poza tym stawiam na zestaw wegetariański i bardzo mi ta opcja pasuje – w ostatnim czasie naprawdę udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hej, też macie problem z boczkami, odstającą oponką? Miałam tak samo… Jestem osobą dość szczupła, niestety miałam odstający brzuszek, ograniczyłam jedzenie (do minimum), ćwiczyłam brzuszki itp (niestety jest to opcja dobra tylko dla osób które mają płaski brzuch i chcą sobie go jedynie „wyrzeźbić” a nie zbić tłuszczyk); efekt: brzuch lekko twardszy, natomiast wcale się nie zmniejszył, a co tu mówić o płaskim….dopiero kontakt z jedną z użytkowniczek forum – Agatą uświadomił mnie co robie źle i czego mi potrzeba. Wybrałam Meridię, bo nie miałam ochoty bawić sie już w suplementy diety i moje problemy się skończyły, dlatego jak macie podobne „dolegliwości” to zachęcam do kontaktu (kom. 517614677). Na pewno nie będziecie żałować 🙂

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Ja polecam spróbować cateringu .Ja od miesiąca korzystam z Cateringu Margaret we Wrocławiu.  Nie trzeba gotować a dania są dobre, zdrowe i sprawdzone

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Ja dużo schudłam jedząc przez Catering Margaret Horeca. Mają tam bardzo dobre jedzenie i dostawa jest super szybka. Dzięki temu, że miałam posiłki podzielone na konkretne pory dnia nie chodziłam głodna.

    Adeka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    codziennie lewatywa to niezły pomysł na tortury xd

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Myślę, że w przypadku, gdy nie wie się jak zabrać się za odchudzanie, warto skorzystać z pomocy dietetyka – ja poszłam do Medic House w Krakowie i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten ruch, bo bez tego popełniałabym wiele błędów.

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Najbardziej efektywne odchudzanie to deficyt kaloryczny.
    wszystko inne nie działa

    Otylia67
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szülés után egy évig nem fogytam, hiába csináltam (nem szoptattam). Elmentem a Doctorpro klinikára és elvégeztem egy teljes testvizsgálatot. Az orvos felírta nekem a szükséges vitaminokat és diétát, sportoltam hozzá. A súly fokozatosan csökkenni kezdett, de a legfontosabb dolog az, hogy a bőr minősége jobbra változott.

    MonikaW
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Trzeba się zgodzić co do jednego, idealna dieta nie istnieje. Powód tego jest bardzo prosty i wynika z definicji. Dieta to powinien być styl naszego życia w perspektywie długoterminowej, a nie tylko krótki wycinek czasu. Zmieniając swoje myślenie w tej kwestii, zmienimy swoje podejście. Oprócz zdrowego odżywiania bardzo ważne jest uprawianie aktywności fizycznej. Warto więc wiedzieć o tym woda alkaliczna na co pomaga – [usunięto_link] ponieważ zakres działania jest bardzo szeroki. Stąd też jest wybierana często przez sportowców ponieważ zwiększa rezultaty intensywnego treningu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Skuteczne odchudzanie"

Przewiń na górę